שלוש שנות נישואים והכרות שסחפה את המדינה בבית "האח הגדול", דנית ואליאב פירקו את החבילה במפתיע. את סיפור הפרידה הבאנו לכם לראשונה בחודש שעבר, אך מאז הפרסום השניים שמרו על שקט תעשייתי ולא הגיבו בנושא.

View this post on Instagram

הייתה לנו תקופה מהממת שהגיעה לקיצה ומובילה לדרכים שונות ומפוצלות בחיים, ומימוש על פי ניסיון החיים והמקום אליו הוא מכוון, אז נחסך מכם המבטים המרחמים, הכועסים, החשדניים ואפילו מבטי ה׳למה הייתם זוג יפה וכזה מצחיק׳! דיי עם שיחות הרחוב/ סופר/ ואפילו בעירייה במהלך תשלום ארנונה. זה שלי! אני באמת מבקש מכם בא לי אותם בחזרה, את החיים לפני. היום באמת למדתי לקח חשוב מאוד בחיים כי גם ככה כל חיינו אנחנו נמצאים באוניברסיטה אחת גדולה, אף אחד אבל אף אחד! לא יודע מה מתנהל בין זוג ברגע שדלת ביתו נסגרת. אפשר לנסות לדבר זה לגיטימי מתוך דאגה אהבה אכפתיות אבל לא לשכנע, ודרך אגב מצער מאוד שמישהו צריך לשכנע זוג להיות ביחד אם הם החליטו שלא. אז הסיבה לכל השיתוף אחרי שסיפרתי ׳במקצת׳ עלינו היא אך ורק למטרת שקט! מילה שהפכה למשמעותית כל כך עבורי. אז כן זאת הבקשה וזה מאוד פשוט. זאת כבר לא תוכנית טלויזיה זה כבר לא ריב אוהבים במסך שלכם עם פופקורן זה לא עוד ניצחון גורף או הפסד בפריים טיים. זה החיים שלי. גירושים זאת מילה שמבחינתי היתה קצת גסה ולא מתוכננת כחלק מסיפור חיי, אני מודה כי אני עצמי ילד להורים גרושים שכבר עבר את זה פעם מהצד בתור צופה מפוחד שהכל מתפרק לו מול העיניים אבל זה עדיין לא שלו והנה לימים אני השחקן הראשי וההיסטוריה חוזרת... אני אשמח מאוד אם אקבל את השקט שמגיע לי לדרוש לעצמי, ואנתב אותו כמו אתמול שלשום ליצירה, נתינה, הכלה של כל הלקוחות המדהימים שלי שמחבקים מנשקים כותבים מפרסמים והכי חשוב עוזרים לי כל כך לנתק את עצמי מהרעש סביב ולחוות דרכם את הווליום של ההנאה שלהם, את ההתרגשות שלהם, את ההקדשה על קיר הגיר אצלי בסטודיו ואת כל שאר הדברים הקטנים שמזינים ומחזקים אותי להמשיך הלאה. תשמרו על האצבעות והפה שלכם לפני שאתם אומרים או כותבים משהו ששמעתם ממישהו של חבר של מישהי שלא קיימת בעולם, ותזכרו שאתם מדברים על אנשים אמיתיים. תכבדו את עצמכם תפזרו אהבה לעולם והוא יחזיר לכם את זה בחזרה. אני מודה שזה עובד אצלי. הנה אתם קוראים את הפוסט הזה והוא הגיע אליכם ממני באהבה אגב, כל הדבר הקסום, השקוף והנקי מפילטרים הזה נכתב סתם בשעה מאוחרת בבית שעוד רגע כבר לא יהיה יותר שלנו אני לבד.... בלי יחצן או יועץ תדמית, סתם משהו שבא נטו ממני אליכם. ההרגשה היא משחררת אני מודה אני מאוד מקווה שאחרי הפתיחות המלחיצה הזאת מבחינתי אני אזכה להבנה שלמטרתה הפוסט הזה נכתב ושוב אין לי מילים שיסבירו את גודל התודה שאני חב לכם על כל האהבה העצומה והיומיומית שמוענקת לי מכל מפגש עם מישהו מכם. מוקדש ממני אליכם באהבה אליאב❤

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on

אמנם דנית גרינברג מחקה את שם המשפחה של אליאב מחשבון האינסטגרם שלה, אך היא המשיכה לעבוד בעסק המשותף שפתחו השניים. כלי תקשורת רבים טענו כי מדובר במשבר קטן שיחלוף, אך כפי שחשפנו בפניכם - מדובר בפרידה דרמטית במיוחד שכללה את עזיבתה של דנית מביתם המשותף, על אף השמועות שאפילו מדובר בתרגיל שיווקי שהשניים עשו.

דנית גרינברג ואליאב אוזן מבלים בתאילנד, אפריל 2019 (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנית גרינברג)
עצוב. דנית ואליאב | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנית גרינברג

הערב (ה') החליט אליאב לשבור את מחסום השתיקה וכתב שני פוסטים בהם התייחס לראשונה לפרידה מדנית ושם סוף לכל השמועות שעלו בנושא: "אף אחד אבל אף אחד! לא יודע מה מתנהל בין זוג ברגע שדלת ביתו נסגרת".

מקורבים לאוזן מספרים כי בתקופה האחרונה הוא שקל רבות האם לכתוב פוסט ולפרט את כל תחושתיו או לוותר, אך הוא נתקל בשאלות מהתקשורת ומהציבור והחליט שהוא לא יכול לשתוק יותר. עוד הוסיף אוזן וכתב: "תשמרו על האצבעות והפה שלכם לפני שאתם אומרים או כותבים משהו ששמעתם ממישהו של חבר של מישהי שלא קיימת בעולם, ותזכרו שאתם מדברים על אנשים אמיתיים".

דנית גרינברג, אליאב אוזן (צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של דנית גרינברג, instagram

 אוזן פרסם כאמור שני פוסטים, כשבראשון מיהר להדגיש: "אז נכון, זה קרה. אליאב ודנית לא יחד, גם אם עדיין כמה מכם חושבים שמדובר בקמפיין של מיליונים". בנוגע לשמועות שצצו בעקבות הפרידה הוא הוסיף: "כאב לי מאוד שהתעוררתי ונכחתי במדורי רכילות, עם שלל נשים (תעזבו כבר את נופר מור, היא נשואה) ולאחרונה עם חבר שלי טום, כי אחרי שהתרוממתי ממיטה עם שלל נשים - הגיעו גם גברים".

View this post on Instagram

זה הכי לא אופייני לי ומפתיע אפילו אותי לדבר אליכם כאן לשתף אתכם על משהו שהוא מעבר לקעקוע או עוד לקוח מרוצה אלא על החיים האישיים שלי. עליהם הייתם ניזונים על ידי מי שעד לפני כמה רגעים הייתה אשתי. אז אני פחות הבן אדם שיענה לבקשת צלם הפפראצי להגיע אליו ולצלם אותו מחויך כרגע עם קפה וסיגריה בחוץ, אבל מרגיש לי נכון לחלוק איתכם ואני חושב שגודל שהסיפור גם מצדיק את זה. וסליחה לכל מראייני תכניות האירוח שסרבתי להגיע אליהן לפרוס את סיפור חיי בכמה דקות בין הפסקת פרסומות אחת לשניה. העדפתי לעשות את זה נקי אני והדף. אז נכון זה קרה - אליאב ודנית כבר לא יחד ! גם אם עדיין כמה מכם חושבים שמדובר בקמפיין של מיליונים - גם את זה אני עדיין שומע היה חשוב לי לדבר על עצמי רק בהתחלה כגוף שלישי כי זה בדיוק מה שאנחנו בשבילכם כאב לי מאוד שהתעוררתי בבוקר הראשון, ולפני שהבנתי בכלל מה קורה איתי ולמה אני לבד במיטה, נכחתי בכל מיני כתבות ומדורי רכילות בשלוש מיטות שונות עם שלל נשים (תעזבו לעזאזל את נופר מור! היא אמא נשואה ובאושר!!) וביומיים האחרונים נוסף לזה גם חבר יקר שלי טום! כי בזמן שהתרוממתי ממיטה עם שלל הנשים הגעתי גם לגברים. נו אבל למי אכפת בכלל מה כותבים, זה כמה אותיות על מקלדת, כפתור שליחה והשמועה באוויר וברשת. יש לי סקופ חדש/ישן שכבר הסברתי בכמה ראיונות שלנו יחד כזוג או בנפרד, אנחנו גם אנשים רגילים לגמרי כמוני כמוכם מתעוררים בבוקר, עובדים במהלך היום מרוויחים את לחמם ביושרה.. וגם נפגעים ואפילו לא תאמינו רגישים.כן גם אני בתקופה הזאת מסתגר לי נמנע מארועים ממפגשים לא נעימים חווה את הכאב שלי עם עצמי על הכשלון הפירוק ההסתגלות למצב שזר לי עם דמעות לא רציונליות שבלי התראה מוקדמת פשוט מגיעות כי אחרי הכל מה לעשות אני בן אדם וצריך ללמוד לחבק את הכאב הזה לעבור אותו וכמו שאתם יודעים ונוכחתם לדעת מהעבר שאני בדרך כלל גם מתעצם ממנו אז הנה אני חשוף בפניכם עירום ממאפרת, מלבישה ויחצ"נים, תוכנית ראלטי, ראיון בעיתון או תוכנית מסקרת אז הנה אני! הבן אדם שצריך את הרגע הזה שניה לעצמו להבין לחשוב לאסוף את עצמו מחדש אחרי שהוא הסתגל בין לילה למציאות אחרת בחיים, לא יודע מה קורה אצל כל אחד מכם בבית או למה התפרק לו וגם לא מתערב או שופט, אבל לא תמיד צריך להיות בהכרח צד שלישי, בוגד/נבגד. לא צריך להגיע לשם! אנחנו ילדים גדולים בשביל לקיחת החלטות עבורנו. תתפלאו לפעמים זוג מסוגל לזה, ואפילו זוג שאוהב בלי עזרים חיצוניים בכלל. אז הנה סופו המר של גל השמועות המכאיב, **המשך בפוסט הבא**

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on


על החיים שאחרי הפרידה סיפר: "אני בתקופה הזאת מסתגר לי, נמנע מאירועים וממפגשים לא נעימים. לא יודע מה קורה אצל כל אחד מכם בבית, אבל לא חייב שיהיה צד שלישי, בוגד או נבגד. לא צריך להגיע לשם".