אם עד עכשיו הקשרים הישראליים שלנו להוליווד התחזקו בזכות ההצלחה של גל גדות, ההסתחבקות של ליאור רז וריאן ריינולד או המכירה של "בשבילה גיבורים עפים" לנטפליקס - אין ספק שהכותרת שהתפרסמה אתמול הייתה בין המפתיעות ביותר.

אמש (ב') נחשף ב"ערב טוב עם גיא פינס" כי הראפר דרייק יצר קשר עם נערה ישראלית בת 18 בשם יובל לוי, ומה שהתחיל בהודעה לא צפויה, המשיך עם כרטיסי טיסה לניו יורק על חשבונו ונגמר (או בעצם רק התחיל) בשמירה על קשר מאז.

 

קיקי הישראלית: זו הבחורה שדרייק הטיס עד אליו (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12)
תביא אותו לארץ? לוי | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת12

לוי, שלדברי מקורות עד לא מזמן נקראה 'יובל ביטון' בחשבון אחר (שנמחק בינתיים) באינסטגרם, שהופתעה לקבל יום אחד הודעה מהראפר הענק. אחרי ההלם, היא מצאה את האומץ לענות לו והשניים החלו לנהל שיחה, שהובילה להזמנתה שלה ושל חברתה לביקור בן שבוע בניו יורק ואף נאמר שהכל היה על חשבונו של דרייק. מה שכן, הראפר אמנם אכן בקשר עם יובל, אבל הוא בכלל לא עוקב אחריה באינסטגרם.

מקורבים ליובל מבהירים כי המפגש בין השניים לא היה מיני - אלא ידידותי בלבד, שנוצר בעקבות ההתלהבות של הזמר ממבנה גופה המיוחד של הצעירה הישראלית. 

View this post on Instagram

You can see the Vegas in my eyes

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

כמו כן, הם מספרים כי השניים עדיין שומרים על קשר כשהפעם עלתה הזמנה נוספת, אך הפוכה - לוי הזמינה את הראפר לבקר בישראל (לא על חשבונה, אנחנו מקווים), הוא הגיב בצורה מפתיעה: "אני יודע, זה החלום שלי".

האם הקשר יוביל לביקורו הראשון של דרייק בארץ הקודש? עוד מוקדם לדעת, אבל אם כן - אולי זה יכלול גם הופעה מול עשרות אלפי מעריצים.