באיזה שלב כבר מתאים שנגיד "אמרנו לכם"? עכשיו? אחר כך? לא משנה, אנחנו נפסיק להתעסק בעצמנו ונתחיל להתעסק ביציאה הרשמית מהארון של הזוג הלוהט החדש של הביצה: עדן פינס ודור רפאלי.

אחרי שבועות של הכחשות ותירוצי "רק ידידים", ויום לאחר שחשפנו תמונות בלעדיות של השניים מתחבקים בקניון, הדוגמנית ואחיה של בר רפאלי הבינו שאין עוד טעם לשמור את כל הטוב הזה לעצמם, ולפני דקות ספורות שיתפו תמונה זוגית ראשונה. 

עדן פינס ודור רפאלי צמודים, אוגוסט 2019 (צילום: אלון חן)
נתפסו על חם. פינס ורפאלי | צילום: אלון חן

הסטורי הנ"ל עלה בעמוד האינסטגרם של פינס, לצד כיתוב "בוקר" ותיוג של רפאלי, אך עם תמונה שאומרת הרבה מאוד, כשהשניים נראים מחובקים ומאוהבים בתחילתו של עוד יום מרגש. 

כפי שכבר סיפרנו, הנורות האדומות שלנו החלו להידלק לפני כחודש, כשהשניים נתפסו על חם צופים יחד בסרט בקולנוע, ואז נראו מבלים יחד בעוד שלל מקומות (כולל בבית משפחת רפאלי) - מה שהקשה עליהם להמשיך לדבוק בתירוצים שונים.

View this post on Instagram

Pure love.

A post shared by Eden Fines עדן פינס (@edenfines) on

כזכור, הזוגיות הזו מגיעה מספר חודשים בודדים לאחר פרידתה של פינס מהאקס המיתולוגי והאהוב, עמרי בן נתן, ואם בהתחלה עוד פינטנזו על קאמבק - נראה שזה כבר לא יקרה בקרוב, עם מערכת היחסים הטרייה של פינס עם רפאלי. אז מה יש לאחות בר רפאלי לומר? עוד לא גילינו, אבל אנחנו מחכים בקוצר רוח לפוסטים משותפים של צמד הדוגמניות.