כשמזכירים את השם של סוכן העל, רוברטו בן שושן, קשה שלא לחשוב מיד על הסכסוך העתיק עם מאיה בוסקילה. רוברטו, מי שגילה את מאיה בוסקילה בתחילת דרכה ובנה אותה, עבר משבר ביחסים עם הזמרת והשניים הפרידו כוחות בטונים צורמים.

"אני לא אדבר עם מאיה בוסקילה בחיים", הצהיר רוברטו לפני מספר שנים. השניים ניתקו כל קשר בשנים האחרונות, עד לפני חודשים ספורים שהחליטו לחדש את הקשר. בראיון ב"גלית ואילנית" שישודר היום (ו') בשעה 16:00 בקשת 12, רוברטו קיבל שיחת טלפון מפתיעה בשידור ממאיה והשניים שוחחו שיחה כנה ופותחה.

"כן, התייעצתי איתו לפני שהלכתי ל'כוכב הבא לאירוויזיון'", סיפרה מאיה. "ומה אמרתי לך?", השיב רוברטו. "אני חושבת שהאדם היחיד שהיה לטובת העניין הזה ואמר לי 'אל תהיי מפגרת, תלכי, תעשי את זה בגדול', זה רוברט". 

View this post on Instagram

אני כל כך מרוגשת, באמת!!! ההתחלה הייתה מהוססת, האהבה לצעד שעשיתי הייתה מהוססת לכל הסובבים אותי. אבל אני? אני רציתי להתרגש כמו שאני עכשיו, ברגע זה תודה רבה על כל אהבת החינם שעוטפת אותי בימים האחרונים, זה באמת לא מובן מאליו!!!! תודה רבה❤#אהבה #מוסיקה #אהבתחינם #love #music #people #beautiful #הכוכבהבא#2019 # @keshet12 @shirlygold32 @rom_frydman @ofermenachem @yoavtsafir

A post shared by maya_buskila (@maya_buskila) on