עוד לפני ששודר הפרק המלא בתכנית "הכל אישי" עם חיים אתגר (הערב, 22:00, קשת 12), נראה כי הראיון עם איתי שגב, בו חשף את השינוי שעבר בחייו משחקן, קומיקאי וכוכב ריאליטי לחסר כל, שנאלץ לסיים את הלילה ברחוב - עורר לא מעט סערה.

מעבר לגולשים רבים שהביעו תמיכה בשגב, ותהו לגבי חבריו שהפנו לו עורף בזמן מצוקה אמיתית, היה מי שגם בחר לצאת נגדו - בוקי נאה, כתב הפלילים שהתמודד ב-2012 לצדו של השחקן בעונה של "הישרדות VIP", בה ניצח.

כזכור, נאה היה קרוב מאוד לשגב בעת צילומי התכנית, אך הוא שינה את דעתו במהלך השנים, בטענה שאת הזכייה בתכנית לקח כשהבטיח לקחת את שאר המתמודדים לחופשה על חשבון כספי הזכייה - אך נעלם, לדבריו.

"כמה עצוב, כמה צפוי. סיפורו של 'הקומיקאי' הנוכל איתי שגב, שקיבל מיליון שקל ב'הישרדות', לא שילם את חובותיו והתחייבויותו ולא נתן שקל לאף מסכן - אז אין שום סיבה בעולם שמישהו יתרום לו עכשיו שקל", כתב נאה בפוסט בפייסבוק, אך לא הסתפק בדברים אלה והמשיך.

"הלילה בתוכנית של חיים אתגר בקשת 12: לאן נעלמו מיליון השקלים שבעלי זכות ההצבעה - יוליה פלוטקין, עזאם עזאם, משה פרסטר, נטלי דדון ואני סידרנו ל'קומיקאי' הזה איתי שגב ואיך הוא הפך להומלס? אני בטוח שהוא לא מספיק גבר אמיץ לספר בראיון איתו למה אנחנו מאוד כועסים עליו ולמה אין לו אומץ להסתכל לי, ששילם את חובותיו, בעיניים, למרות שיש לו אייקיו של 164. 

"ולכל מי שחושב שאני מנוול ולא בסדר - שיסתכל בתמונה ויראה כמה איתי שגב חושב שאני בסדר", הוסיף בהתייחסו לתמונה המשותפת של השניים מימי התכנית. "או כמו שכתבו לי הבוקר חבריי: 'החיים זה גלגל. מי שעושה רע - בסוף זה פוגש אותו'. אי אפשר לרמות את כולם כל הזמן. יום התשלום מגיע מתישהו".

מי שנתקלה גם היא בתגובתו של נאה היא נטלי דדון, שהשתתפה לצד השניים בתכנית ובחרה לצדד דווקא בשגב. בתגובות לפוסט הנ"ל כתבה הכוכבת: "תחזור מהאי, בוקי! המשחק נגמר מזמן. החיים האמיתיים מצריכים לב ונשמה. כולי תקווה שתמצא אותם בעצמך ביום מין הימים. איתי מעולם לא פגע באף אדם, ההיפך הוא הנכון - חבר נדיר ונאמן והלוואי על כולנו אבא כזה מושלם.

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon) on

"עצוב שאבא לילדים כמוך ואדם בגילך מהווה כזאת דוגמא. די לרוע ולקלות המזעזעת עם היד על המקלדת.
רק מראה את גודל הצביעות - החיבוקים שלך לאיתי כאן בתמונות. אל תאהב אותו ואפילו אל תביע חמלה, פשוט לשתוק! לפעמים זאת מעלה גדולה יותר מהכל! רוע שאין כמותו! 

"אתה שילמת את חובותיו?!", המשיכה בתגובה נוספת דדון, "הוא ניצח אותך! לא הוציא שקל מכיסך! הצלחת לעבוד על כולנו כשבחרנו לחבק אותך, בוקי".

איתי, אתה מרגיש שיש לך "חובות" לסגור עם בוקי?

"לא ראיתי את הפוסט, זה הדבר האחרון שמעניין אותי כרגע. אני מנותק מהרשתות החברתיות, אבל יחד עם זאת, חשוב לי להבהיר שאני רואה מה שולחים לי מאות אנשים - אני מבטיח להגיב לכולם. אני מרוגש עד דמעות, באמת, אבל מצד שני - כל כך קשה לי להתמודד עם זה מאחר ואני כבר לא במקום הזה, אני לא הומלס. זה משהו שהיה. אנשים רוצים לתרום לי אוכל, זה מטורף! אני גר בבית שלי, אני בסדר. זה משהו שהיה והערב יראו הכל".