כשראינו את הסרטון הבא, הגבנו ממש כמו שמירי רגב הגיבה בראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" כשנשאלה על סרטים של טרנטינו וכל מה שאמרנו זה רק "רגע, רגע, רגע, רגע, רגע, רגע", כי בכל זאת, לא בכל יום אנחנו רואים את ברק שמיר ומרגי מבלים באותו חלל.

מי מכם שלא מכיר את הפרטים מקרוב (וכנראה חי בכוכב אחר שהוא לא כדור הארץ), נעשה סדר ונזכיר כי מדובר בשני כוכבי ענק. ברק שמיר ניהל מערכת יחסים עם נועה קירל למעלה משנתיים, תוך כדי שפיתח קריירת דוגמנות מרשימה, אך חודש לאחר שהכריזו השניים על פירוק היחסים - מרגי וקירל יצאו מהארון כזוג.

יונתן מרגי ונועה קירל
חזרו מתאילנד - למפגש עם ברק. מרגי וקירל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יונתן מרגי

שבועות ספורים אחרי שמרגי חזר מחופשה רומנטית עם קירל בתאילנד, הוא הגיע בסוף השבוע האחרון למסיבת הגיוס של עומר חזן, כוכב הסדרה "פוראבר" שיתגייס בשבוע הקרוב לצה"ל. מרגי הגיע בליווי בת הזוג, נועה, ובאירוע המרגש נכח גם לא אחר מברק שמיר בכבודו ובעצמו.

מסיבת ה גיוס של עומר חזן, פברואר 2019
רואים מי זה שם בצד? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יהונתן מרגי

השלושה, במידה שתהיתם, אמרו שלום זה לזה בנימוס והמפגש עבר בשלום לגמרי והכל נראה תחת שליטה. אמנם אחרי הפרידה שאלנו את ברק מה דעתו על מערכת היחסים של קירל ומרגי והוא מיהר לענות "מצחיק מה שאנשים יעשו בשביל להתפרסם", אך נדמה שמאז הרוחות מעט נרגעו, לפחות למראית עין.

מסיבת ה גיוס של עומר חזן, פברואר 2019
כן, גם היא שם. קירל, מרגי ועדן מאירי במסיבה של עומר חזן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של יהונתן מרגי