אין ספק שציפי רפאלי, בטח ובטח בשנה האחרונה, הפכה לאושיית רשת פעילה במיוחד. יש לה קרוב למאה אלף עוקבים באינסטגרם, היא מפרסמת פוסטים וסטוריז רבים מסביב לשעון ולכן הצעד האחרון שעשתה הצליח להשאיר אותנו מעט המומים.

ציפי, כך מתברר, החליטה להסיר עוקב מכל עשרות האנשים אחריהם עקבה, כולל חברותיה הטובות ביותר, מלבד חמישה חשבונות: ילדיה - בר, און ודור וגם שני המותגים בהם בתה לוקחת חלק, "קרולינה למקה" ו"הודיז".

ציפי רפאלי הסירה עוקבים, אוגוסט 2019 (צילום: צילום מסך)
עוקבת רק אחרי חמישה חשבונות. מתוך האינסטגרם של ציפי רפאלי | צילום: צילום מסך

בין כל חבריה הטובים שגילו שציפי לא עוקבת אחריהם יותר, מה שבעיקר משך את תשומת ליבנו זה שציפי לא עוקבת אחר בעלה, רפי רפאלי. מבדיקה מהירה, אגב, גם הוא לא עוקב אחריה.

רפי רפאלי לא עוקב אחרי ציפי (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רפי רפאלי, instagram)
לא עוקב בחזרה. רפי רפאלי | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של רפי רפאלי, instagram

למקורבים הבהירה ציפי כי היא רוצה מעט מנוחה מהרשתות החברתיות ולעבור סוג של "גמילה" מהאינסטגרם. לנו זו נשמעת סיבה לגיטימית לחלוטין, במיוחד כשמדובר באישיות שעסקה לא מעט בנעשה ברשתות החברתיות, אך התעלומה הגדולה היא מדוע היא בחרה להמשיך לעקוב אחר ילדיה - ולא אחר בן זוגה.

View this post on Instagram

שבת שלום @bare_by_pazit_oz @veredgeni_makeupbyvg

A post shared by Zipi Refaeli (@zipirefaeli) on

לא ברור האם הצעד של ציפי מעיד על משהו שקורה בין השניים ואנו מתעלמים מגלי שמועות שצפו לא פעם בנושא בשנים האחרונות והוכחשו נמרצות ע"י בני הזוג ומקורביהם. מה שבטוח, זה שרק הזמן יגיד.

מציפי רפאלי טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.

 

View this post on Instagram

מיליונים נישוקים חיוכים ואהבה לשירי ❤️ @shiriraveh

A post shared by Zipi Refaeli (@zipirefaeli) on