לפני כחודשיים נודע כי יוצאת "האח הגדול", מגי טביבי, קטפה קמפיין ראשונה בכיכובה, כשנבחרה להיות חלק מנבחרת שהצטלמה עבור מותג הספורט אנדר ארמור.

לקמפיין נבחרו מאמני כושר שונים ולצדם גם טביבי, שהייתה אלופת אירופה בשחייה, ובשבועות האחרונים התייצבו כולם לימי צילום כחלק מההכנה לקמפיין הרחב שעתיד לעלות כבר בחודש מאי הקרוב.

אלא שבימים האחרונים החליטו במותג לגנוז את צילומיה של טביבי, ולא להשתמש בפניה בקמפיין הקרוב. לדברי מקורבים להפקה, ישנן שתי סיבות להחלטה. הראשונה, בעיה תדמיתית לאור פרסום שעלה לאחרונה ב-mako סלבס, בנוגע להסתבכותיה של טביבי עם מס הכנסה

מגי טביבי
כבר לא יעלה. מגי בצילומים למותג | צילום: רפאל מזרחי​

בעיה נוספת וקריטית יותר, היא העובדה שטביבי נמצאת לאחרונה ביחסים מורכבים עם הסוכנת שלה, אלינור שחר, בעקבות מחלוקות שהביאו אותה לרצות לעזוב את הסוכנות - דבר שהוביל לבעיות בניהול המשא והמתן עם המותג.

בעקבות כל הנ"ל הוחלט מטעם האחראים לקמפיין הנוכחי, שמיר יחסי הציבור וסולושיינס, להוציא את טביבי לאלתר ממשוואת הפרזנטורית של מותג הספורט, ולגנוז את כל צילומיה, כמו גם את שלטי החוצות והפרסומות בכיכובה שתוכננו לעלות בחודש מאי הקרוב.

מעורך הדין אלון לוין ממשרד לנגר-לוין, המייצג את מגי טביבי, נמסר: "מרשתי מכחישה את הידיעה. מישהו מנסה לפגוע במרשתי בחוסר תום לב. מרשתי והסוכנת שלה החליטו להיפרד. אין שום פגיעה בתדמיתה של מרשתי, אלא ההפך. מרשתי עסוקה מאוד ומצליחה והקריירה שלה הולכת ומתפתחת כפי שכולם יודעים".

מסוכנותה של אלינור שחר טרם התקבלה תגובה.

מגי טביבי וישראל אוגלבו בקעקוע משותף​
"מאחלים לה המון בהצלחה בהמשך הדרך" | צילום: צילום פרטי