למרות הסערה שהתחוללה בעקבות העבודה על המחזמר "זה אני", שמבוסס על שיריו של אייל גולן, והתנגדותם של חלק משחקני הקאמרי ליוזמה - מסתמן כי הפקתו תצא לדרך בינואר 2019.

כעת, כשלושה חודשים לפני עלייתו (שתתקיים במרץ 2019), מסע הליהוקים נמצא בשיאו כשחלק מהתפקידים כבר נסגרו וביניהם לא אחרת מזוכת התכנית "אייל גולן קורא לך", מורן מזור.

במחזמר, אותו יביים מאור זגורי ("זגורי אימפריה", "שבאבניקים"), הזמרת צפויה לככב בתפקיד הראשי ולבצע את מיטב להיטיו של גולן, שישולבו בתוך העלילה. זהו יהיה תפקיד המשחק הראשון של מזור, שתעלה לראשונה על בימת התיאטרון ותתנסה בתחום חדש לגמרי. 

View this post on Instagram

Just Like That

A post shared by Moran Mazor (@moran_mazor) on

במרכז עלילת "זה אני" תעמוד משפחת טולדנו הירושלמית, שמורכבת מאב ושלוש בנותיו ויחד הם מנהלים את התזמורת הספרדית הירושלמית. האב, אלמן דתי אדוק לקראת זקנתו, מעוניין להוריש לשלוש בנותיו את ניהול התזמורת, בעוד שהאחרונות כלל לא מעוניינות בכך.

הקשר המקצועי בין מזור לגולן נמשך מזה שנים, כשמאז שקטפה את המקום הראשון בריאליטי השירה ב-2011, היא הוחתמה בחברת ההקלטות של גולן, "ליאם הפקות", ומתחזקת קריירה משגשגת. כזכור, מזור אף ייצגה את ישראל בחצי גמר האירוויזיון 2013 עם השיר "רק בשבילו", כך שאפשר רק להניח שהיא תתמודד עם התיאטראות בישראל. בהצלחה!

View this post on Instagram

Strong and focused as @therock

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on