אמש (ב') נערכה בסינמה סיטי גלילות הפרימיירה החגיגית של הסרט ההוליוודי "לצוד את האויב", במעמד השחקן הראשי ג'רארד באטלר, שהגיע במיוחד לארץ הקודש עבור המאורע.

זהו הביקור החמישי של הכוכב הענק בישראל, ובעוד שבסיבוב הקודם שמו נקשר לדוגמנית קרינה לאמר, הפעם הופתענו לגלות כי את הערב הוא המשיך עם מישהי אחרת ומיוחדת לא פחות.

על אף שלמקום הגיעו לא מעט כוכבות מקומיות דוגמת עדי הימלבלוי, הילה סעדה, לי לוי, גילת אנקורי וקים אור אזולאי, מי שתפסה את תשומת ליבו היתה לא אחרת מרומי אברג'יל.  

רומי אברג'יל וג'רארד באטלר (צילום: פרטי)
עוד יום שני רגיל. אברג'יל ובאטךר | צילום: פרטי

לא, אל דאגה, אין שום קשר רומנטי בין באטלר לכוכבת הרשת בת ה-17. השניים הכירו כשאברג'יל ביקשה ממני סלפי, ולדברי מקורבים, השחקן החליט להזמין אותה ואת אמה לארוחה במסעדת קנטינה בסוף הסרט.

המקורבים מספרים כי כיאה למעמדו, באטלר שלח את השומרים כדי ללוות את רומי ואמה למסעדה, ושם ישבו השלושה כאשר הראשונה שיתפה אותו בסיפור חייה והתהליך שעברה. כזכור, רומי הנה הטרנסג'נדרית הכי צעירה בישראל, שבחרה בגיל 13 לעבור שינוי חיצוני ולהפוך לאישה. 

רומי אברג'יל וג'רארד באטלר (צילום: פרטי)
ערב מרגש. אמה של אברג'יל | צילום: פרטי

"הוא אמר שהוא פשוט בהלם", סיפר המקורב על הרגע בו שמע באטלר את התהליך שעברה. "הוא חושב שהיא יפיפייה ושהיא צריכה להיות בניו יורק. ברגע שהיא סיפרה לו בת כמה היא - הוא לא האמין". בסוף הערב, הוסיפו המקורבים, החבורה קבעה להיפגש בשנית.

View this post on Instagram

“BACK TO SCHOOL” @twentyfourseven_tfs

A post shared by Romy Abergel (@romyabergel) on

רומי, כמה הופתעת לחלוק ארוחת ערב עם כוכב בסדר גודל כשלו?

"היה לי כבוד גדול לפגוש את ג'רארד באטלר בפרימיירה ולהתלוות אליו לשיחה וארוחת ערב ביחד עם אמי. הוא בחור מקסים, כן ומצחיק. דיברנו על התהליך שאני עוברת והוא היה מרותק וממש החמיא לי כל הזמן".

View this post on Instagram

I can be funny sometimes. Good luck to tonight’s nominees! #Oscars

A post shared by Gerard Butler (@gerardbutler) on