זה היה נראה כמו הסדרה שהכי היינו רוצים לראות בעולם, אך מתברר שכעת זה יישאר בגדר חלום לא ממש כי תכנית הדוקו-ריאליטי, שהייתה אמורה ללוות את עדן בן זקן ובן זוגה, שוקי ביטון, במהלך ההריון, כבר לא תצא לפועל.

כזכור, לאחרונה פורסם כי בן זקן וביטון, שמצפים ליורש העצר הראשון שלהם, העלו הצעה בפני HOT בידור ישראלי לתכנית חדשה שתעקוב אחריהם בחודשים הקרובים, כל הדרך לחדר הלידה ולהתנסות הראשונה כהורים טריים. הרעיון אמנם היה של עדן ושוקי, אך, כאמור, יודעי דבר מספרים כי ההצעה (שכבר הייתה במו"מ בין הצדדים) לא הבשילה וכי מה שהיה על הפרק - כבר לא.

View this post on Instagram

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on

בסביבת HOT נמסר כי רעיונות לסדרות מסוג זה, כמו גם הצעות והליכי מו"מ, מתקיימים כל הזמן ולכן לא היה שום דבר פורמלי שנסגר בשביל שיתבטל. בסביבתה של בן זקן, מאידך, מרחיבים ומסבירים כי הסיבה הרשמית לאי הבשלת החוזה בין הצדדים היא לוח הזמנים העמוס של הכוכבת.

כמו כן, מקורבים לשניים יודעים לספר שמתחילת הדרך בן זקן וביטון לא היו שלמים עם החשיפה הגדולה שמגיעה עם תכנית כזאת, שתלווה אותם בחודשים הכי מרגשים, אינטימיים ורגישים בחייהם, ולבסוף היה זה הרצון בפרטיות שהכריע את הכף, ואף ניצח את את סכום הכסף הגדול שהוצע להם בתמורה.

מטעם HOT טרם התקבלה תגובה לנושא.

מטעם עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עדן בן זקן, נמסר: "אנו פנינו ל-HOT עם היוזמה אבל בשל לוחות הזמנים הצפופים של עדן זה לא התאפשר ואנו מודים להם על הניסיון והרצון".

View this post on Instagram

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on