ניקול ראידמן היא כנראה אחת הנשים הכי מעוררות קנאה בפיד האינסטגרם שלנו, כלומר, בהנחה שגם אתכם מדליקות חופשות ראוותניות מעבר לים, תצוגות אופנה נוטפות סטייל, מכוניות יוקרתיות ובאופן כללי - המון המון המון כסף.

אך כמו שכבר למדנו עם השנים, ראידמן היא גם אישה עם לב רחב שאכפת לה מאוד מהזולת, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בזולת שאוהב אותה יותר מהכל.

כדי להוכיח כמה היא רצינית לגבי זה, הכוכבת חשפה אתמול (א') כי בימים הקרובים היא תבחר את עמוד המעריצים הרשמי שלה (מבין העשרות הקיימים) - והמנצח יזכה בפרס אסטרונומי: 30 אלף שקל לקניות בחנות המעצבים שלה, מאדאם דה פומפדור שבכיכר המדינה.

View this post on Instagram

#chanel mood! #goodvibes

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

"ה-1.2.2019 הוא היום בו אבחר את עמוד המעריצים הרשמי שלי", כתבה ראידמן בסטוריז שלה. "הזוכה יקבל 30 אלף שקל לקניות בחתונה מאדאם דה פומפדור ויום כיף איתי!

"יש כרגע יותר מ-50 עמודים אבל רק אחד יזכה בפרס. אתם עושים עבודה מהממת! הזוכה יהיה העמוד בו יש הכי הרבה תגובות ואת העיצוב הכי יפה! אז חמודות.. יש לכם קצת יותר מחודש. GOOD LUCK".

View this post on Instagram

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

ניקול, קמת הבוקר על צד ימין? 

"יש הרבה עמודי מעריצים. אלה בעיקר ילדות נחמדות בנות 15-18 שחולמות לפגוש אותי, וזו סיבה טובה לעשות מפגש ולפנק. למה לא?". צודקת, הלכנו לפתוח אחד בעצמנו.