12 שנים אחרי שהתגרש מאורנה דץ, משה דץ מגיב לשמועות על נטייתו המינית בכתבתה של מירי מיכאלי בתכנית "אנשים" שתשודר מחר בערוץ 12. כבר לאחר שהודיעו אורנה ומשה דץ על גירושיהם בשנת 2006 לאחר 21 שנות נישואים, נפוצו השמועות על נטיותיו המיניות של דץ. כעת הוא מגיב בציניות לדברים.

כל מה שרציתם לדעת על הדצים (צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת)
עם אורנה דץ. התגרשו לפני 12 שנה | צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת

"יש עיסוק תמידי סביבך, תמיד יש שמועות", אמרה המגישה מירי מיכאלי לדץ. "כן, אני כזה", אמר דץ בטון ציני לחלוטין. "הרי כולם בטוחים שכן, וכל הזמן כותבים שכן - אז כן, ודי, תרדו ממני", ענה. "אני לא חושב שהשאלה הזאת בכלל לגיטימית", המשיך דץ. "אני חושב שהם חוצפנים, ואני גם עונה", אמר דץ על השאלה הטורדנית. "אם כן, תגיד לי עם מי הייתי. אתם רואים שהדיבור שלי קצת נשי, אני אפילו מתבייש להגיד את זה... מה זה משנה? זה אני. אני באמת חושב שכדאי לי להגיד ולהכריז, 'כן, אני כזה', ועכשיו אין יותר מה לשאול".

במהלך נישואיהם, הביאו אורנה ומשה דץ לעולם שני ילדים – עומר ויועד. במקביל, פיתחו קריירה ענפה בעלם הבידור שכללה קלטות ילדים, אלבומים מוזיקליים ואפילו הופעה בלתי נשכחת באירוויזיון עם השיר "כאן". מאז הגירושים, השניים אף הספיקו להנחות יחד תכניות בערוץ 24 בשם "הדצים" ומשה השתתף בתכנית "היחידה" של הוט.