זה כבר שנים ארוכות שעינב בובליל מתגוררת באשקלון, וכמו כל שאר תושבי העיר והסביבה, גם היא בילתה את הימים האחרונים (שלא לדבר על התקופה האחרונה) בריצות לממ"ד, בין אזעקה לאזעקה.

כמו רגעים רבים אחרים, הכוכבת החליטה לתעד גם את אלה הקשים לעמוד האינסטגרם שלה, כשבסדרת סרטוני סטוריז היא סיפקה אמש (ג') הצצה לחיים תחת התקפות בלתי פוסקות, כשהיא ובן זוגה אלי מנסים להוציא מהמצב הנוראי את המיטב, ומעבירים את הזמן (והלילה) עם ארבעת ילדיהם - אוריה, תמר, אביגיל ויוסף נחמן - בממ"ד.

View this post on Instagram

A post shared by @einavbooblil_benisti on

כעת, בובליל מארחת בביתה את בני משפחתה - אחיה, הוריה וסבתא שלה, ויחד הם מעבירים את הזמן. "כולם באו אלינו וגם סבתא שלי, כי אין לה ממ"ד", סיפרה ל-mako סלבס. "זה מצב עצוב מאוד ומפחיד מאוד, הילדים בחרדה. הבנות מפחדות נורא, אבל אנחנו מחזקים אותן. זה שכל המשפחה ביחד זה עוזר, כי אנחנו משחקים, שרים, רוקדים ומנסים להפיג את המתח".

ומה בנוגע לחנות הבגדים שבניהולם והעסק הפרטי שלה לאיפור? "הכלות שהייתי אמורה לאפר אתמול והיום דחו את החתונה והיו בצער גדול מאוד", סיפרה בעצב, "וגם החנות שלנו סגורה. נקווה, בעזרת השם, לחזור לשגרה מהר ולימים טובים ושקטים יותר".

View this post on Instagram

חוגגים 9 שנות נישואין ❤️ תודה אהוב ליבי על כל רגע במחיצתך שהשם הטוב ישמור על מה שיש לנו מודה כל בוקר לאלוקים שיש לי אותך הכח שלי הלב שלי האוויר שאני נושמת שמרים אותי תמיד גבוה גבוה אוהבת אותך הכי הרבה שאפשר לאהוב שנזדקן יחד עד 120 ❤️❤️❤️❤️

A post shared by @ einavbooblil_benisti on