עד לפני מספר חודשים ליהיא גרינר הייתה גורו בכל מה שקשור לירידה במשקל. היא השיקה ליין מחטבים, הפכה לפרזנטורית של הדיאנטית ילינה מלישבה והצליחה לעורר השראה בקרב לא מעט אנשים שרצו לעשות שינוי.

לאחרונה, כידוע, חזרה גרינר מצילומי תכנית הריאליטי "הישרדות" ומאז היא כמעט ולא שיתפה את עוקביה באורח חייה. אחרי לא מעט שאלות מצד הגולשים, ליהיא פרסמה סרטון בקבוצת הפייסבוק הפרטית "ליהיא לייט", שם היא מרבה לשתף בתהליך שהיא עוברת.

"אני רוצה להסביר קצת מה עבר עליי בשלושה חודשים האחרונים ולמה אני לא אתכם ולמה אני כזו מגעילה ולמה נטשתי אתכם. אני יודעת שנטשתי אתכם, אני כל כך מצטערת. הרבה שואלים למה אין לי סדנאות", פתחה גרינר את הסרטון.

"סדנאות זה להעביר מוטיבציה ואם אני נפלתי מהמוטיבציה - אני לא יכולה להעביר לכם את זה, אז אני ממש מתחילה לנסות להחזיר את עצמי למה שהייתי ושנעשה את זה מחדש ביחד. אני הייתי חודשיים בהישרדות ולא אכלתי 47 יום, אכלתי אורז וקוקוס. ירדתי 6 ק"ג קילו, שזה מה זה באסה, כי אם אתם חושבים על זה, יש את הניקוי רעלים אורז שלי ובניקוי רעלים אורז שלי בחודש יורדים 5 ק"ג ב-30 יום. ירדתי רק 6 ק"ג ועליתי אותם בקלות פלוס שניים. אולי אני נותנת לעצמי הנחה ואולי אני קצת משקרת לכם, כי לא בא לי לגלות לכם כמה באמת עליתי, אבל האמת שלא נשקלתי כבר חודש וחצי. אני מפחדת מהמשקל. אני אוכלת ללא הפסקה, ירדתי מהפסים", המשיכה ליהיא.

ליהיא גרינר (צילום: instagram)
"אני מרגישה שירדתי מהפסים". גרינר | צילום: instagram

"זה סתם מבאס אותי. אני מבואסת, לא כיף לי, אני אוכלת דברים שכביכול אסור לי באורח החיים של הלייט ואני תוך כדי שואלת למה אני צריכה את זה, למה לאכול ולהתבאס באותו הזמן? מה שווה בזה? אני לא יכולה לסבול את זה יותר. נמאס לי וקמתי היום בשיא העצבים, אני רוצה באמת להגיד שאני מתנצלת שהכנסתי אתכם למשהו כל כך מדהים ונטשתי אתכם. לא רק אתכם נטשתי, נטשתי גם את עצמי - ואני מצטערת", הוסיפה.

ליהיא גרינר (צילום: ליהיא גרינר)
"אולי אני משקרת לכם, אבל אני מפחדת מהמשקל" | צילום: ליהיא גרינר

"בואו נעשה את זה, בואו נהיה בריאים ותעזרו לי לעזור לכם זה היה באמת מסע קשה לצאת ולצלם את הישרדות ולצאת מאורח החיים שלי. זה הוציא אותי מכל השגרה וזה ממש קשה. אני יכולה להגיד לכם שאולי זה לא היה שווה את זה, הישרדות לא שווה את הבריאות שלי. איזה כיף היה לי כששקלתי 65 ק"ג וגם 60 ק"ג. אני מרגישה טוב כשאני קלה יותר, קל לי הרבה יותר לעשות הרבה דברים. אני לא אוהבת את זה. בשיא שלי בליהיא לייט הגעתי למידה 36 - זה היה אורגזמה".