את חגיגות יום הולדתו ה-16 של ליאם גולן היה קשה לפספס, שכן זה כבר כמעט שבועיים שהוא מרים באירועים שונים, כי ככה זה כשאתה הבן הבכור של שניים מהכוכבים המדוברים בישראל: אייל גולן ואילנית לוי.

זה התחיל במסיבה שאירגנה לו בת זוגו הנוכחית של אביו, דניאל גרינברג, במהלכה הגיעו כל החברים למסיבת בריכה מטורפת ומלאה בפינוקים, אך כמתבקש, זה לא נעצר שם, ועם הגעתו של התאריך המרגש הוא גם זכה לגל של אהבה מהוריו הנרגשים עם ברכות משלהם - כל אחד מעל הבמה שהוא מעדיף.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

גולן, כצפוי, ניצל את הופעתו אמש (שבת) בקיסריה, כשבאמצע ההופעה הוא הפסיק הכל כדי לאחל מזל טוב לבנו הנבוך, שישב בשורה הראשונה, עם עוגה מעוררת קנאה: "Sweet Sixteen קוראים לזה? אז ליאם בן 16... המון מזל טוב ילד שלי, אהוב שלי, אני רוצה לאחל לך שרק תגדל, תפרח, תעשה דברים טובים, אמן ואמן. שאלוהים ישמור לי עליך מכל משמר. איזה חתיך אתה". 

לוי, מצדה, בחרה להקדיש לו ברכה דווקא בעמוד האינסטגרם שלה, כשכתבה: "ליאם שלי, ילד בכור שלי, אהבת חיי. אתה היום בן 16. 16! מאמין?באמת נשמע קצת לא אמין. תמיד שאני כותבת לך או לאחותך פתאום המילה 'אהבה' נשמעת כל כך רדודה. כל שנה ביום הזה עוטפים אותי זיכרונות של ילדה-אישה שהופכת לאמא! כל הקלישאות שהכרתי והאמנתי להן החווירו מולך.

View this post on Instagram

A post shared by Ilanit Levi Sade (@ilanitlevi_sade) on

"אני זוכרת שכמה שעות אחרי שנולדת, האחות נכנסה כדי להושיב אותי שאחתל אותך, לבד. אני? איך? מה הצד הנכון? ואם יכאב לך? זהו, האחות תדווח עליי, האם לא כשירה! ועזוב את הלחץ מהמשפחה. במבוכה מוסתרת היטב, דפיקות מואצות וכאבים מקיסרי מבהיל, אני מתיישבת מולך, אתה מציף בעין תכולה. אני מושיטה לך אצבע ואתה אוחז בה בחוזקה. אתה הדבר הכי יפה ומואר שראיתי.

"תודה לך, בני בכורי, על המתנה הגדולה בחיי - להיות אמא. אתה המצפן שלי! תודה ששמרת עליי מהתעסקות בתפל, ריכוז עצמי ואגו הרסני, את האומץ לבחון ולתקן את מידותיי, למענך. תודה שלימדת אותי סובלנות, חמלה, ענווה ואהבה אין קץ שאינה תלויה בדבר...".

_OBJ