זוכרים שסיפרנו לכם לפני כמעט חודשיים שמשהו קורה בין טום אביב (31)  לגל גברעם (18)? בטח שזוכרים. מאז האייטם שעלה בנושא, השניים הורידו פרופיל ומיהרו להכחיש שהם מנהלים מערכת יחסים - אך לא עוד.

למרות שקיבלנו תמונה שלהם יחד מחוץ למכון הקעקועים של אליאב אוזן, טום וגל סירבו לתת אישור לגבי על מה שקורה ביניהם. הבוקר, בקניון עזריאלי שבתל אביב, נערך אירוע ה-Pink party, בהשתתפות נשים המתמודדות עם סרטן השד. בין הצועדות על המסלול במקום היה אפשר לראות את גל שצעדה לצד אמה שניצחה בעבר את המחלה.

טום אביב, גל גברעם (צילום: צילום פרטי)
צעדו על המסלול בגאווה. גברעם ואמה | צילום: צילום פרטי

השתיים הפגינו נוכחות באירוע ומי שהגיע לתמוך בהן הוא לא אחר מאשר השף המכשף. על אף שהוא היה בקהל וצפה בגברעם והאם בגאווה, טום סירב להצטלם עם גל והאם וניסה לצמצם את נוכחותו באירוע. למרות הניסיונות, מקורבים לשניים מספרים ומאשרים כי הם מנהלים זוגיות באופן ודאי ומוחלט.

טום אביב, גל גברעם (צילום: צילום פרטי)
מזהים מי זה שם? טום אביב לצד גל, כמובן | צילום: צילום פרטי

למרות שגל וטום ניסו במהלך האירוע לשמור על מרחק, השניים יצאו מהמקום ושידרו לגמרי את אהבתם כלפי חוץ ונראו מאוהבים עד מעל הראש. בראיון לתכנית "אנשים" שנערך בשבוע שעבר, טום ניסה להכחיש את הקשר הרומנטי עם גברעם, כשבזמן הראיון היא חייגה אליו והוא, כמובן, התחמק. יאללה, הגיע הזמן לצאת מהארון.