פחות משנה לאחר גירושיו ממיקי חיימוביץ', פורסם כי מגיש הספורט, אלי אילדיס (52), מתחזק מזה כמה שבועות זוגיות חדשה עם בחורה הצעירה ממנו ב-23 שנים העונה לשם דניאל לינקר, מדריכת יוגה ומנחת סדנאות לניקוי רעלים.

האם "חדשה" היא הגדרה מדויקת? לא בדיוק - נזכיר שכבר בספטמבר 2017, כשבוע לאחר פירסום הפרידה של אילדיס מחיימוביץ', אשתו בעשרים השנים שקדמו לכן, הצגנו פפראצי שלו עם לינקר, כשהם יושבים מבתי הקפה בתל אביב אמצע יום על כוס יין. 

אלי אילדיס  (צילום: צ'ינו פפראצי)
רק חברים? | צילום: צ'ינו פפראצי

כבר בתמונות הנ"ל אפשר להבין שהשניים מנהלים שיחה שהיא קצת יותר מידידותית, כשהם צופים יחד בטלפון הנייד שלה. כשהבינו שצלם מתעד את הסיטואציה, לינקר עברה לשבת מול אילדיס בניסיו להסתתר מהמצלמה. 

אלי אילדיס  (צילום: צ'ינו פפראצי)
התחמקות יפה מהמצלמות | צילום: צ'ינו פפראצי

בזמנו טענו אילדיס ואנשיו כי מדובר בפגישת עבודה בלבד, וכי כל קשר בינה לבין משהו רומנטי תלוש בהחלט. היום, כשהשניים כבר בזוגיות מוצהרת, אנחנו תוהים מה בדיוק היה שם לפני שנה. האם אכן מדובר במשהו מקצועי שהפך עם הזמן לזוגיות? או טיימינג בעייתי לחשיפת הקשר הרומנטי? נתן לכם לנחש. 

אלי אילדיס  (צילום: צ'ינו פפראצי)
פה חשדנו | צילום: צ'ינו פפראצי

כזכור, חיימוביץ' ואילדיס הודיעו על פרידתם בספטמבר 2017, בתום 23 שנים של זוגיות פורחת, יציבה ומתוקשרת, הכוללת שני ילדים - יולי (19) ואורי (22).

מ"ייצוג 1", המייצגים את אילדיס, לא נמסרה תגובה.