יממה מתוחה במיוחד עברה ככל הנראה על משפחת פיק, לקראת שידור הראיון של חיים אתגר עם צביקה פיק - חשיפה ראשונה של הזמר האהוב מאז האירוע המוחי ממנו סבל במהלך טיסה.

בראיון, ששודר אמש (ד', קשת 12), פיק שם באופן רשמי קץ לשמועות על מצבו הרפואי, וגילה כי מצבו טוב בהרבה משחשבו. עם זאת, הוא שיתף בקשיים שחווה מאז האירוע, הצורך ללמוד לדבר מחדש, ההסתגלות לחיים החדשים והכאב שחווה כשפיספס בנובמבר 2018 את חתונת בתו, דניאלה פיק, עם הבמאי ההוליוודי המצליח, קוונטין טרנטינו, שנערכה בלוס אנג'לס

"זה היה מוקדם לנסוע כזה מרחק", סיפר פיק לאתגר, "אבל אני אוהב את הנישואים שלהם, זה הרבה אושר". אך למרות המרחק הפיזי, הוא טוען כי היה נוכח בזכות תמונות וסרטונים שצילמו עבורו והעבירו לו כל כמה דקות.

עם זאת, ועל אף תחושת ההחמצה, נראה כי השניים שומרים על קשר הדוק עם המשפחה שבארץ, וביום שלישי, שעות ספורות לפני שמדונה נחתה בארץ, נתפס דווקא טרנטינו בשדה התעופה בן גוריון אחרי נחיתת מטוסו. 

טרנטינו
ברוך הבא לישראל! | צילום: צ'ינו פפראצי

הבמאי, שמתורגל כבר בהגעה לישראל, הגיע לטרקלין מצדה, עבר את כל ההליכים ההכרחיים ועלה על מונית כשהוא משתדל שלא למשוך יותר מדי תשומת לב (אבל תפס בכל זאת את זו של הצלם שלנו).

טרנטינו
כמה חתימות ואתה משוחרר | צילום: צ'ינו פפראצי
טרנטינו
נתפסנו | צילום: צ'ינו פפראצי
_OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ _OBJ