בעקבות הדיווח על דבריה של שרה נתניהו למשפחת גולדין בחדשות עשר, בו צוטטה לכאורה אשת ראש הממשלה כשהיא אומרת לאם: "החיבור שלכם ליריבים של בעלי עלול לפגוע במאמץ שמשקיע ראש הממשלה בנושא", הוביל ללא מעט תגובות ורעש ברשתות החברתיות.

בין כל המגיבים לפרשה, גם ג'ודי ניר מוזס, בת הזוג לשעבר של סילבן שלום, פרסמה את דעותיה בנושא ולא חסכה במילים: "אמא שאיבדה את היקר לה מכל למען מדינת ישראל. אישה רעה מחזיקה את ביבי", כתבה ג'ודי והוסיפה: "לכן היא מחליטה כאן הכל, נוזפת באם השכולה שהזמינה את שרת המשפטים של ישראל לאזכרה של בנה ולכן היא ובעלה לא יעזרו לה במאמצים לקבל את גופת הדר. זה כל כך הזוי. כמה רוע ואטימות!".

בנוסף לדבריה, ג'ודי הוסיפה בציניות כי: "העיקר הסושי שהגיע ליאירוש לבסיסי על חשבונינו, עם הנהג שממומן על ידינו, היה טעים. אז הדר גולדין נפל כדי שאנחנו נוכל לחיות, ביג דיל".

המילים שכתבה ג'ודי, כצפוי, גררו לא מעט תגובות, תומכות ואוהדות. "ג'ודי, את חתיכת מנוולת. אין גבול להסתה שלך", כתב גולש אחד. "אין ספק שאת מקנאה בשרה", כתב גולש אחר. לעומתם, רבים הביעו תמיכה: "ישראל גדולה מביבי הפחדן והסכסכן. זו המשמעות האמיתית של עם הנצח שאינו מפחד מדרך ארוכה".

העיקר הסושי שהגיע ליאירוש לבסיסי על חשבונינו, עם הנהג שממומן על ידינו היה טעים?אז הדר גולדין נפל כדי שאנחנו נוכל לחיות, ביג דיל.....

A post shared by Judy Mozes (@judymozes) on