לזה לא ציפינו: גם אייל גולן קרא את האייטם שפרסמנו אתמול על הצעד שעשתה ציפי רפאלי. ציפי החליטה להפסיק לעקוב אחר כל מכריה ונשארה לעקוב רק אחר ילדיה - בר, דור, און ו-2 מותגי אופנה נוספים בהם היא לוקחת חלק. כפי שסיפרנו לכם, היא לא עוקבת אחר רפי רפאלי וגם הוא (שעוקב אחרי 45 אנשים), לא עוקב אחריה.

ברים יקרים, ראיתי את הצעד שעשתה ציפי רפאלי ופשוט אהבתי", כתב אייל גולן בפוסט שפרסם. "האמת שגם לי די נמאס לראות מה זה אכל? מה ההוא שתה? באיזה מועדון ההיא בילתה? באיזו מסעדה ההיא אכלה? לאן ההם נסעו ומאיזה יעד ההם חזרו..."

ציפי רפאלי, בר רפאלי
הורידה עוקב וסיפקה השראה. רפאלי | צילום: instagram

"אל תכעסו עליי שאני מוריד עוקב", הוסיף גולן, "פשוט החלטתי שלא מעניין אותי יותר מה קורה אצל אחרים, אז כמו ציפי, אעקוב רק אחרי משפחתי". למרות שעקב אחר אילנית לוי, גולן החליט להשאיר אותה מחוץ למשוואה ועוקב רק אחרי ילדיו, ליאם, יאן ואלין, אמו, אחותו, החברה דניאל גרינברג, נסרין קדרי, איתי לוי ואחר החשבון העסקי של ליאם הפקות.

עוקבים רבים הרימו גבה בעקבות החלטתו של גולן. "אז מה אתה מעלה חוויות ממיקונוס?", כתבה לו עוקבת אחת. "וואו, איזו יהירות. להוריד עוקב מהקהל שבנה אותך במהלך השנים? חבל שהפכת למבקר תיירות בעצמך, גם אותנו לא מעניין לדעת איך היה לך במיקונוס". 

אייל גולן
אז מאיזו מסעדה חזרת? גולן | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן