בשקט בשקט ובלי שכמעט שמנו לב, משפחת רפאלי הצליחה לעשות טרנספורמציה מוחלטת, כשדור רפאלי הפך להיות האח שמייצר כותרות למדורי הרכילות בזכות זוגיות מסקרנת (עם עדן פינס, למקרה שפיספסתם), בעוד שאון הוא זה שהתרחק מאור הזרקורים.

וזה לא מקרי: רק לפני כשלושה חודשים הוא נפרד מבת זוגו בתקופה האחרונה, עומר ברבי, וגם בילה הרחק הרחק, מעבר לים, בטיול שווה בלוס אנג'לס שעזר לו לנקות את הראש. אך כעת, מתברר כי הטיול הזה הביא איתו עוד משהו: אהבה חדשה, וכיאה לאח של בר - עם כוכבת הוליוודית.

View this post on Instagram

@elad_admoni

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli) on

מה שהתחיל כטיול-אחרי-צבא הפך למעניין הרבה יותר והוביל את הדוגמן בן ה-22 לבלות לא מעט באל.איי, וכעת נחשפת הסיבה: הזמרת והשחקנית היילי סטיינפלד ("פיץ' פרפקט", "באמבלבי"), שלה 12.2 (!) מיליון (!!) עוקבים בעמוד האינסטגרם.

View this post on Instagram

A moment in red for #Dickinson at the @Vmas ❤️

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on

על פי מקורבים, רפאלי והכוכבת בת ה-22 (בעלת השורשים היהודיים, למי שמתעניין) מטפחים קשר זוגי כבר תקופה, כשבימים אלה הם נמצאים יחד בניו יורק, לקראת הופעה שלה בעיר. וכן, אם אתם זוכרים במעורפל ביקור שלה בארץ ביולי האחרון, אתם לא טועים - הביקור לא כלל רק מפגש דיוות עם נועה קירל, אלא גם זמן איכות עם רפאלי ג'וניור. 

סובבים את השניים מספרים כי נראה שהם הכי מאוהבים שיש, ולא יתפלאו אם רפאלי יישאר שם למשך תקופה, וגם היא תגיע לארץ הקודש הרבה יותר. או במילים אחרות: האם אנחנו זוכים לבר וליאו 2.0? רק הזמן יגיד.

מאון רפאלי לא נמסרה תגובה עד פרסום הידיעה. 

 

View this post on Instagram

I’m the baaaaad guyyyyyy (duh) doododododododoodoodo

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on