אנחנו מתחילים לחשוש שמישהו פתח חתיכת עין הרע על תעשיית הבידור הישראלית, כי אנחנו כמעט ולא זוכרים מתי הייתה הפעם האחרונה שבה כתבנו על זוג מפורסמים שנשאר ביחד ולא נפרד רגע לפני או אחרי האירוסים.

ועם זאת, כשמדובר במישהי כמו ירדן ויזל, שנפרדה זה עתה מבן הזוג אביב נחמני בתום חמש וחצי שנים של מערכת יחסים יציבה, קשה שלא לשמור על אופטימיות - כי מי לא ירצה לחטוף בחורה מוצלחת כמוה (לפחות במובן המטאפורי, כן? אנחנו לא מעודדים חטיפה אמיתית).

View this post on Instagram

Back to your arms ❤️❤️❤️ @avivnahmani

A post shared by Yarden Vizel (@yardenvizel) on

מי שנחשבת לאחת מהמוזמנות הקבועות בכל אירוע אפשרי בחרה בתקופה האחרונה לרדת למחתרת, ולשמור על מוניטין נמוך. למרבה השמחה, זה נפסק אתמול (ג') כשהגיעה לאירוע השקת סדרת היינות "ספארקלינג מוג'ו" של יקבי כרמל.

במקום היא כמובן נתקלה בצלם המסור שלנו, שביקש לשאול כמה שאלות על שלומה ועל הסטטוס החדש בחייה, אך ויזל, שכבר מתורגלת היטב לחיים תחת אור הזרקורים ומול המצלמות, שמרה על חיוך ובתשובותיה המתחמקות גרמה לנו להבין שהיא לא מתכוונת להגיב על דבר.

לדברי מקורבים לוויזל, הפרידה שלה מנחמני לא נבעה ממקרה ספציפי או מדרמה מפילת לסת, אלא מהסיבה הפשוטה שדברים לא הלכו לכיוון שהם רצו, ולכן החליטו לסיים את מערכת היחסים.

אירוע יקבי כרמל, דצמבר 2019 (צילום: אור גפן)
שועלת ראיונות לוהטת במיוחד. ויזל | צילום: אור גפן