העונה החדשה של "הכוכב הבא" בשיאה, ובזמן שאנחנו עוד צופים בפרקי האודישנים, בימים אלה מצטלמים כבר פרקים מתקדמים יותר - עם לא מעט אטרקציות שמשאירות אותנו סקרנים לגבי ההמשך. 

רק אתמול (א') נחשף כי בפרק חדש שצולם התארחה אורטל עמר בפאנל השופטים, בו לוקח חלק בשוטף גם בן זוגה לשעבר ואבי בנה, בן אל תבורי. יותר מכך, במהלך הצילומים תבורי אף החליט להפתיע אותה, והקדיש לה את הלהיט "תודה לך" של רז חדד - מה שהביא אותה (ואת כולם) לידי דמעות.

הסרטונים שתועדו מאותו הרגע הפכו לוויראליים במהרה, וכל מי שנכח במקום לא הצליח לעצור את הדמעות - ביניהם גם הקולגה שלו לתכנית, שירי מימון, שיודעת דבר או שניים על לרגש אנשים בשירה.

View this post on Instagram

תפס את הרגע @assiazar עדיין מתאוששת מאתמול. תודה לכולם על האהבה והמילים החמות. אפשר גם אחרת, אם רק רוצים ❤️

A post shared by ortalamar (@ortal_amar) on

הבוקר פגשנו אותה במהלך צילומי הקמפיין החדש של SeboCalm, מותג הדרמו-ביוטי שבחר בה לאחרונה כפרזנטורית שלהם ועם לוק רענן ומתוחזק היטב כמו שלה - אנחנו לא ממש מופתעים. בין פריים לפריים תפסנו אותה לכמה שאלות, חשובות - מהביקורות שהיא מקבלת על התנהלותה בתכנית, דרך הצטרפותו של איתי לוי לפאנל ועד הרגע המרגש של תבורי ועמר, לו הייתה עדה.

"מה זה הייתי עדה? הייתי זו שתיעדה את זה! זה התחיל כמשהו באווירת צחוק, אבל לאט לאט הורדנו את הטלפון והסתכלנו על הסיטואציה, שמצד אחד הייתה קצת מוזרה, כי אנחנו בעצם נמצאים מול קהל ברגע שהוא מאוד אינטימי, ולא הצלחנו לקלוט את זה. ומצד שני, מאוד התרגשנו בשבילם, כי בסך הכל יש כאן שני אנשים מהממים, טובי לב, מתוקים, עם ילד קטן שהם הביאו לעולם הזה ביחד, ונראה לי שבסופו של דבר בן אל רצה להגיד לה תודה על זה שהיא אמא מדהימה, והיא נורא הייתה צריכה את זה ואת החיבוק הזה. זה היה רגע נורא יפה".

אז בעצם לכם, לאנשים בפאנל, יש השפעה בסופו של דבר על היחסים שלהם?

"אני חושבת שזה הגיע ממנו, זה היה רעיון שלו לדעתי".

את אחת השופטות הכי בולטות בעונה הזאת של "הכוכב הבא", אבל יש עליך לא מעט ביקורת. אומרים שאת קשוחה מדי. מה יש לך להגיד על זה?

"שאני עושה את עבודתי נאמנה, אני חושבת שלהיות קשוחה מדי זאת לא תכונה רעה. אני בכל זאת יושבת בשולחן שהדעה שלי די חשובה ואני חלק מבחירת המתמודד או המתמודדת שייצגו את מדינת ישראל באירוויזיון. אז אני לוקחת את זה מאוד ברצינות וחשוב לי לעמוד מאחורי מה שאני אומרת, להגיד את האמת שלי תמיד. זה מה שמנחה אותי".

View this post on Instagram

⭐️ Royalty ⭐️

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

כשאת רואה את עצמך בטלוויזיה, את מרוצה?

"אני בקושי רואה כי אני עסוקה והרבה פעמים יש לי הופעות על השידורים של התכניות. אבל אני מקליטה הרבה וכשאני צופה - אז כן. תמיד יש לי ביקורת על עצמי, אני מאוד ביקורתית, אבל מה ששמתי לב, זה שגם אם אני לא ממש זוכרת מה אמרתי בזמן הצילומים על המתמודדים, כי אלה ימים מאוד עמוסים, אני תמיד אומרת במהלך הצפייה את אותו הדבר [ואת אותה הביקורת], כך שאני מאוד עקבית. הדעה שלי מאוד נחרצת".

השנה הוספתם את איתי לוי כשופט חדש. אתם מסתדרים? יצא לכם לדבר מאז שנודע כי ביטל את החתונה?

"אנחנו מאוד מסתדרים ואני מאוד אוהבת אותו, אנחנו גם מופיעים יחד. אני חושבת שהוא תוספת מדהימה לשולחן הזה. הוא בחור חכם, מוכשר מאוד וחתיך, אז מה רע? יש לנו תמהיל מדהים על השולחן. ולא, אני לא נכנסת לחייו האישיים וגם אם כן לא הייתי מספרת לכם".

View this post on Instagram

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on

_OBJ _OBJ _OBJ