אם לפני שנה הייתם שואלים אותנו על העתיד הזוגי של עמרי בן נתן ועדן פינס, היינו מנחשים שהשניים ימשיכו להציג את אחת ממערכות היחסים הכי פוטוגניות שנראו אי פעם בישראל ואהבת אמת ענקית שהוציאה לכולנו את העיניים.

אבל באפריל האחרון קרה מה שקרה, והשניים הודיעו כי החליטו לסיים את הקשר שלהם. בעוד שפינס מיהרה לעזוב את הדירה המשותפת של השניים לטובת דירת רווקות, עמרי נותר להתגורר בה לבדו ולבסוף עבר לתקופה קצרה לבית הוריו.

View this post on Instagram

Finally we can say WINTER IS COMING @gstarraw_il @gstarraw #gstarRAW

A post shared by Omri Ben Natan עמרי בן נתן (@omribennatan) on

הפרידה שברה לכולנו את הלב, אך בזמן שפינטזנו על קאמבק מהסרטים קיבלנו קריאת השכמה מהמציאות, לאחר שגילינו כי משהו מתחמם בין הדוגמנית העולה לאחיה של בר רפאלי, דור רפאלי. גם שמו של עמרי נקשר לשמן של אי אלו בחורות, אך מתברר כי בימים אלה הוא דווקא עובר שינוי אחר לגמרי.

View this post on Instagram

Happy birthday My (Vi)king Thank u @aviv_oknin for this amazing colorful design @oshervaknin1 for the best cakes & desserts

A post shared by Eden Fines עדן פינס (@edenfines) on

בתום חודש וחצי בו בילה עם משפחתו, בן נתן נכנס השבוע לדירת רווקים חדשה ו"סולידית" למדי בגבעתיים, עם ארבעה חדרים שישמשו רק אותו, ואולי בהמשך (ובדמיוננו) גם בת זוג חדשה שתכבוש את ליבו.

עמרי, שמענו שמגיע לך מזל טוב!

"בשעה טובה היום אני מתחיל עוד פרק בסיפור חיי - דירה חדשה, התחלה חדשה, שנה חדשה".

נראה שגם האקסית שלך, עדן, נהנית מכמה התחלות חדשות בחייה.

"עדן ואני סגרנו את הדלת בצורה נעימה ומכובדת, במטרה שכל אחד מאיתנו ימשיך הלאה בחייו. אני מאחל לה רק טוב ומאחל להם מערכת יחסים חזקה ויפה כמו שניהם".