כל המצקצקים שבעולם לא הצליחו להזיז לנועה קירל ויונתן מרגי, שמנהלים זוגיות כבר מעל לחצי שנה ומוכיחים כי הם רחוקים מלהיות זוג כוכבים שמחפשים רק תהילה ופירסום שרבים הניחו שהם.

כזכור, צמד הצעירים הכירו במהלך החזרות האינטנסיביות לפסטיגל האחרון, רגע לאחר שקירל נפרדה מבן זוגה דאז, ברק שמיר, מה שעורר כבר בשלב ההתחלתי לא מעט שמועות בנוגע לקשר עם מרגי.

לבסוף, לזמרת וליוצא "הכוכב הבא" לא נותר אלא לחשוף את האהבה המתפתחת ביניהם בפני המעריצים, ובראיון לאפרת וכטל ב"אנשים" שישודר הערב (22:25, קשת 12), היא מספרת על התחושות שהיו מהצד השני של המסך.

View this post on Instagram

My best friend . ❤

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on

"זה הדבר הכי אישי והכי פרטי בעולם, בן זוג, והחלטנו לחשוף את זה, אז העליתי לאינסטגרם סרטון. היו לו שתי מיליון צפיות, ואז קלטתי - אם עדיין לא הבנת באיזה מעמד את נמצאת, תביני", היא צוחקת. "אין מה לעשות, וזה בסדר. העיקר שאנחנו מאושרים ושטוב לנו".

וכשאומרים לכם שזה היה יחצני ורק בשביל למכור כרטיסים?

"אני מבינה את זה, זה ממש נשמע ככה. מה הסיכוי ששני הכוכבים של הפסטיגל התאהבו? אבל הנה עברה חצי שנה מאז הפסטיגל ואנחנו עדיין יחד. אני לא חושבת שאנחנו צריכים יח"צ - לא אני ולא הוא. הם מתייחסים אלינו כ'פאוור קאפל', אבל אנחנו מתייחסים לזה כשני ילדים שיש ביניהם אהבה טהורה וחיבור מדהים".

View this post on Instagram

You put my love on top ❤ @jonathanmergui

A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on