פחות מחודשיים לאחר הפרידה המדוברת של יוצאות "2025", סיגל תמם והודיה כהן, נראה כי הדוגמנית הצעירה לא רק המשיכה הלאה באופן רשמי, אלא גם מעבירה את מרבית זמנה הפנוי עם אחד האקסים מעברה הרחוק - כך מספרים מקורבים אליה.

 קרובים לדוגמנית מספרים כי בימים האחרונים היא מבלה עם בחור העונה לשם אריאל בן עטר, מאמן כושר ודוגמן בן 24, שבין לבין גם מתחזק עמוד אינסטגרם רותח במיוחד עם למעלה מ-200 אלף עוקבים. 

View this post on Instagram

Weekend is here . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #model #modelswanted #modelsearch #modelingagency #modeling #fit #fitness #fitnessmotivation #fitnessaddict #fitnesslife #fitnessfun

A post shared by ARIEL BEN-ATTAR (@arielbenattar) on

מה הקשר בין השניים? ובכן, מתברר כי בן עטר וכהן כבר היו בזוגיות עוד בצעירותם, לפני כחמש שנים, וניהלו קשר בן כמה חודשים. לאחרונה הקשר חודש והשניים מבלים זמן רב ביחד, במה שנראה כניסיון לקאמבק בוגר יותר של הקשר הזוגי שלהם.

כזכור, מערכת היחסים קודמת של כהן עם תמם החלה בתכנית הריאליטי "2025" (קשת 12) בה השתתפו השתיים, ועל אף שהכימיה ביניהן כבר פרצה בשלב ההוא, רק עם סיום התכנית הן הצהירו על עצמן כזוג באופן רשמי.  

הודיה ואריאל בן עטר, ספטמבר 2019 (צילום: צילום פרטי)
שוקלים קאמבק? כהן ובן עטר | צילום: צילום פרטי

עבור תמם, שנמצאת מחוץ לארון מזה שנים, זה היה קשר חדש ורגיל למדי, אך עבור כהן, שהגדירה עצמה כסטרייטית עד אותו רגע, זו הייתה מערכת היחסים הראשונה שהיא מנהלת באופן פומבי עם אישה, מה שדרש אומץ רב.

מטעם עומרי יערי, המייצג את הודיה כהן, נמסר: "כשיהיה משהו רשמי מבטיחים לעדכן".

מטעם רונן אור צרפתי, המייצג את אריאל בן עטר, נמסר: "לא מגיב על חייהם האישיים של מיוצגיי".

הודיה ואריאל בן עטר, ספטמבר 2019 (צילום: צילום פרטי)
מדובר בזוגיות פוטוגנית. כבר בדקנו | צילום: צילום פרטי