אם גם לכם טום אביב חסר בשבועיים האחרונים זה לא מקרי - השף החליט להתנתק לזמן מה מהרשתות החברתיות בעקבות ריבוי פרויקטים, אך אתמול הוא סוף סוף שב לאור הזרקורים בשביל סיבה טובה במיוחד: השקת קו מוצרים חדש.

בשיתוף פעולה מיוחד עם חברת Arcosteel, טום פיתח סדרת סכינים חדשה שעוצבה בהשראת הביקור שלו ביפן והקעקועים שעל זרועותיו. והאם זאת השקה של טום אביב אם אין בה אוכל? התשובה היא כמובן לא, ואכן, כוכבים רבים הגיעו אמש (ד') לפרגן בארוחה סודית שהכין, ביניהם גם אחת, אחווה סיטבון. 

השקת קולקציית סכינים של טום אביב (צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור)
מתרגלת לטייטל החדש | צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור

האחרונה הפכה לכוכבת הנחשקת ביותר של עולם ההשקות, בייחוד לאחר שסיפרנו לכם כי היא ובן זוגה, יונתן רונן, מצפים לילד משותף ראשון - אח או אחות קטנים לליה, בתו של רונן מנישואיו הראשונים.

כוכבת "חתונה ממבט ראשון" הגיעה למקום עם אחיה, כשהיא נראית קורנת מיוחד בשמלת מיני צמודה, החושפת סוף סוף את הבייבי באמפ המפתחת שלה. השניים נהנו משלל פינוקים, ומנות מיוחדות להריוניות אף הותאמו לה מראש. 

השקת קולקציית סכינים של טום אביב (צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור)
יאמי. סיטבון ואחיה | צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור

עוד בין האורחים שהגיעו למקום היו ג'ני צ'רוואני, ליאור אוחיון ("מאסטר שף"), רונית יודקביץ' ובן זוגה אלי ברק, וגם אברהם טל שהציג לראשונה את בת זוגו החדשה - השחקנית אליסה וייסבורד (שאתם אולי תזהו מ"פולמון").

השקת קולקציית סכינים של טום אביב (צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור)
הזוג הזה. טל ו-וייסבורד | צילום: שוקה כהן, יחסי ציבור
_OBJ _OBJ _OBJ