אחרי מספר שנים שנחשפנו לנוכחותו של דורון מירן בתכניות ריאליטי שונות, הוא החליט לדבר על היחסים עם אחיו, הזמר סטלוס, שמוכר מהצמד סטלוס ואורן חן. 

בראיון לתכנית "אנשים" שישודר הערב (ג') בקשת 12, סיפר דורון לניב גלבוע על הריחוק מאחיו סטלוס, על המשבר ביחסים והקשיים שהגיעו, לטענתו, בעקבות ההצלחה שלו. "אם הוא בא לכאן אני עושה עליו איקס", אמר דורון בעצבים ואף הרים טלפון וחייג לאחיו לעיני המצלמות כשרצה לבקש שיבוא לפרגן לו בצילומי הכתבה.

"דורון, אני מבקש שתעזוב אותי. מה אתה רוצה ממני? מה אתה מערב אותי?", אמר לו סטלוס מיד כשענה לשיחה. "מה קשור? ממה אתה מפחד לבוא?", שאל דורון את סטלוס ואילו הוא השיב: "שיהיה לך בהצלחה, אבל מה אתה רוצה ממני? כל כתבה שיעשו עליך עכשיו תבוא אליי?".

דורון מירן, סטלוס (צילום: צילום מסך מתוך "אנשים" / ערוץ 24)
"תתבייש לך יא אפס". דורון מירן וסטלוס | צילום: צילום מסך מתוך "אנשים" / ערוץ 24

"אתה לא רוצה לבוא ולפרגן לי?", שאל דורון. "שיהיה לך בהצלחה", ענה סטלוס והוסיף: "אני לא אבוא כי אני יודע לאן זה חותר, שיהיה לכם בהצלחה". בתגובה לסירוב של סטלוס להגיע ולהצטלם לכתבה, דורון סיכם את שיחת הטלפון כך: "אני גם אדאג לפרגן לך באותו המטבע, תתבייש לך יא אפס".

"אני לפעמים עושה חשבון נפש עם עצמי ושואל איפה אני טועה", אמר דורון לניב גלבוע רגע לאחר שהשיחה נותקה. "אני לא צדיק, אבל כל הזמן כאילו כואב לו, זה מטמטם אותי. קשה לו שאח שלו בקדמת הבמה היום, שהוא בצל שלי. אני כוכב והוא כוכבית".