שירן סנדל הגיעה היום (א') יחד עם אחותה, קארין סנדל, לראיון ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12). בראיון השתתפה גם מעיין אדם, שבדומה לשירן, עברה פרידה גם היא. "אחרי הפרידה שלי קיבלתי SMS מאסף גורן, ששיתף אותי שגם לו היה מאוד קשה", אמרה מעיין לשירן.

"אצלך הסיטואציה היא יחסית מאוד שונה", השיבה שירן למעיין. כזכור, שירן נפרדה מזוכה "האח הגדול", אסף גורן רק לאחרונה. "הסיטואציה אצלך היא באמת כואבת ושוברת לב וגם שברת לי את הלב כשראיתי אותך בוכה ככה, אני נשברתי יחד איתך. אצלנו הסיטואציה לא הייתה כזאת, ולעשות ממנה אחת שהיא מתקרבת לזה, זה קצת צבוע בעייני. הוא לא היה מוכן לזוגיות, הוא מקסים, אין לב כזה. אני מתה עליו, אבל לעשות מזה סימפוזיון וקרקס שלם וסרטונים וכאלה זה קצת מבאס".

אסף גורן ושירן סנדל מפסיקים להכחיש (צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12)
"אצלנו זה היה שונה". סנדל וגורן | צילום: מתוך "ערב טוב עם גיא פינס", קשת 12

אסף, כידוע, פרסם כמה סרטונים ברשתות החברתיות בהם הוא דיבר על הקשיים שהוא חווה מאז הפרידה משירן. הוא ציין כי הוא מתגעגע אליה ודיבר על החיים אחרי הפרידה ממנה. "יש לחשוף ויש לחשוף", אמרה שירן בתכנית.

את מרגישה שהוא עשה מזה קרקס?

"כן. גם ביקשתי מראש. הוא עשה כמה סרטונים לפני כן וביקשתי, אמרתי לו שזה לא נעים לי ושאני לא חושבת שצריך שידברו על זה בצורה כזאת ציבורית".

העדפת לשמור ביניכם.

"גם נפרדנו בטוב, נפרדנו הכי בטוב שבעולם, אז לעשות מזה סרטונים 'קשה לי וקשה לי וקשה לי', זה קצת פתאום מרגיש קצת...".