איך אפשר עוד להפתיע אדם כמו ערן זהבי, שנחשב אולי לכדורגלן הישראלי המצליח ביותר, כשחתם בקבוצה הסינית גואנגג'ואו ומרוויח מספיק מיליונים כדי לכלכל את ניניו? מתברר שבת זוגו, שי, לא מפחדת מאתגר טוב וזה בדיוק מה שהיא עשתה לרגל יום הולדתו ה-31, שחגג לפני ימים אחדים.


אמש (א'), באיחור קל אך מוצדק, שי אירגנה מסיבת הפתעה לזהבי - אך בסין, כמו בסין, אין ברירה אלא לחגוג בענק. משלחת של חברים ובני משפחה הוטסו כל הדרך מישראל כדי להפתיע את הכוכב ולחגוג עמו את המאורע המשמח.

בין המפתיעים גם היה אפשר להבחין בשניים די מוכרים - חבריו הקרובים של הכדורגלן רגב הוד ופאר טסי, שהחליטו להפתיע אותו כבר על מגרש הכדורגל עם קריאות עידוד - דבר שזהבי לא הצליח לפספס עם עלייתו למשחק.

A post shared by רגב הוד Regev Hod (@regevhod) on

כל החברים הטובים מישראל התארחו במלון W היוקרתי, שם נערכה המסיבה עצמה שכללה הופעה מיוחדת של הזמר רן שפיר, שהוטס גם הוא במיוחד כדי לשמח את חתן השמחה. וכמו שאתם יכולים לנחש - גם טסי והוד לא התאפקו, והקדישו לזוג האוהב מספר שירים שהרימו את האווירה.

כזכור, לפני כשנתיים עשתה משפחת זהבי רילוקיישן לסין בעקבות חתימתו של זהבי בקבוצת הכדורגל מהליגה הסינית, ומאז לא מפסיק לגרום לישראל גאווה לאומית ענקית. מזל טוב!

The best way to celebrate my birthday . Semi final !

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on

_OBJ