מריה דומרק עוברת ימים לא פשוטים כלל בעקבות ביקורות ותגובות פוגעניות שהיא מקבלת ברשתות החברתיות, אך אתמול (ג') הסיפור הגיע לשיאו כשקרה דבר נורא עבור הדוגמנית במהלך שעות הערב.

אתמול סיפרנו לכם כאן ב-mako סלבס על כך שדומרק החליטה למחוק את כל תמונותיה מהרשתות החברתיות בעקבות קללות וגינויים שהיא מקבלת ללא הפסקה. למריה, כידוע, יש למעלה ממיליון עוקבים בחשבון האינסטגרם שלה, אך המשבר הנפשי העמוק שהיא חווה גרם לה להסיר את הכל ואף לפנות לטיפול פסיכולוגי.

אמש, זמן קצר לאחר פרסום המשבר של מריה, הופצו תמונות אינטימיות של בחורה שנראית בדיוק כמו מריה, בזמן שהיא באקט מיני עם בחור שלא רואים את פניו. התמונות הופצו בוואטסאפ וברשתות החברתיות. לצד התמונות הופץ גם הסבר כי הסיבה לכך שמריה החליטה להיעלם מהרשתות החברתיות היא בגלל שידעה שהתמונות הללו, שצולמו לפני יותר משנה, עומדות להיות מופצות.

מריה דומרק (צילום: אינסטגרם)
חווה ימים קשים. דומרק | צילום: אינסטגרם

לפי מקורבים, מלבד דמיון במראה החיצוני, אין קשר בין מריה לבין הבחורה בתמונה. התמונות, לפי אותם מקורבים, הגיעו גם למריה בעצמה אמש, אך היא לא התרגשה והסבירה לסביבתה שמדובר בסוג הדברים איתם היא מתמודדת בשנים האחרונות. 

מקורבים לדוגמנית מבקשים להבהיר כי זו לא מריה ומציינים כי היא כלל לא נפגעה ברגע שהבינה מה קורה, אך היא כן קיבלה הוכחה לכך שאנשים רוצים להכאיב לה ולגרום לה לתחושות רעות, מה שגרם לה להיות שמחה על כך שמחקה זמן קצר לפני כן את תמונותיה מהאינסטגרם.

בזמן שהופצו התמונות המדוברות בין אנשים, בן זוגה של מריה, רועי קורנבלום, אותו הכירה במהלך שהותה בבית "האח הגדול", כתב פוסט חשוף ובו סיפר על המשבר שבת זוגו חווה. "אתמול נאלצתי לראות את הבן אדם שאני אוהב יותר מכל דבר בעולם הזה בוכה, בכי שמרסק לך את הלב רק מלהסתכל עליו".

מטעמה של מריה נמסר: "העניין בטיפול משטרתי".

מריה דומרק (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מריה דומרק)
"העניין בטיפול משטרתי". | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מריה דומרק