צחי הלוי - מולטי טאלנט: לאחרונה הוא משחק במגוון סרטים וסדרות, והחל משבוע הבא גם בדרמה החדשה של קשת 12 - "ביום שהאדמה רעדה". דרמת המתח החדשה של קשת 12 מבית היוצר של עומרי גבעון ("בשבילה גיבורים עפים"), עוסקת ברעידת אדמה שחושפת בצפון הארץ בור גדול ובו שלושה שלדים ששייכים לאנשים חיים ונושמים (נדב נייטס, שלום מיכאלשווילי וליאנה עיון). מי שאחראים לפצח את התעלומה, הם שני חוקרי משטרה אותם מגלמים מיכל קלמן וכן הלוי בעצמו.

בנוסף לתקופה עמוסה בקריירה, הוא חוגג שנת נישואין עם המגישה לוסי אהריש, אחרי שהתחתנו בחתונה סודית מפתיעה שגרמה להרבה אנשים להרים גבה.

בראיון לתכנית גלית ואילנית, סיפר השחקן על ההתמודדות של אשתו עם הביקורות: "היא מתמודדת עם זה באצילות נפש. אבל היא בוכה, ובצדק. באיזשהו מקום היא תמיד לוקחת את חוסר הצדק וזה לא משנה מאיזה כיוון זה מופנה, והיא מאוד אמוציונלית ואמיתית בתחושות שלה, וזה באמת ייאמר לזכותה. אני חושב שאנחנו צריכים לשאוף להבין שכולנו מרכיבים את המרקם של החברה הישראלית. הוא מורכב מהמון דעות, והגיע הזמן לקבל את זה ולכבד את זה".

חשבת מתישהו שיכול להיות שתשלם על זה בקריירה שלך?
"זה לא עבר לי בראש. אני הולך עם הלב ועם האמת שלי. בסופו של דבר אנחנו מתעסקים באמנות. כשאני משתתף בסרט, אני מציג דמות מסוימת, אלה לאו דווקא הדעות שלי או מה שאני חושב. ויחד עם זאת, שנינו הולכים עם האמת שלנו".