זמן קצר לאחר שחשפו את תאריך חתונתם - 17 באוגוסט, אם אתם רוצים לשריין ביומן - לוסי דובינצ'יק ובן זוגה, חגי פוקס, הודיעו על בשורה משמחת נוספת: הם מצפים לילדם המשותף הראשון. ולא סתם, לדברי מקורבים, השחקנית נמצאת כבר בחודש השישי להריונה. 

אם גם אתם לא ממש הספקתם לעקוב אחר הזוגיות החדשה והמרגשת של דובינצ'יק, להלן התקציר: שבועות ספורים לאחר שפונתה לבית החולים במצב קשה באוגוסט 2017, כתוצאה מנפילה מקומה רביעית מחלון ביתה שביפו, הכוכבת הכירה את פוקס.

חגי, ששהה באותו זמן בשיקום גם הוא בבית החולים איכילוב שבתל אביב, הציע ללוסי להתחתן איתו ימים ספורים לאחר שהכירו. האירוסים הגיעו כחודשים בודדים לאחר ביטול אירוסיה הקודמים לצלם אוהד האקר, אך נראה כי הפעם דברים ימשיכו כמצופה, כשהשניים מטפחים זוגיות צמודה ויציבה מתמיד.

@haguy_fox יותר מזה אנחנו לא צריכים ..

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

דובינצ'יק ופוקס אף עברו לגור יחד בדירה חדשה לפני זמן קצר, והבוקר אף סיפרנו כי לאחרונה הודיעו למקורבים על תאריך לחתונה: ה-17 באוגוסט, מה שאומר שהיא צפויה להתקיים רגע קצר לאחר הלידה. כזכור, זהו יהיה ילדה השני של השחקנית (יש לה בת, אלמה, בת 11) והראשון המשותף עם פוקס. איך אומרים? שנמשיך רק עם בשורות טובות, ומזל טוב!

שריינו 71 לאוגוסטשבת שלום ומנוחה

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on