המצב הקשה בדרום הארץ עורר תמיכה רבה מצד הכוכבים השונים בישראל, ששיתפו והעלו אינספור הודעות תמיכה ופוסטים מרגשים למען תושבים שמבלים את רוב זמנם בממ"דים.

ביניהם הייתה גם כוכבת "הישרדות" נעמה קסרי, שניצלה את עמוד האינסטגרם הפופולרי שלה כדי להביע תמיכה והזדהות עם אותם אנשים, בניסיון לחזק את ידיהם. בסרטון שהעלתה לסטורי שלה, קסרי הזמינה את עוקביה לעקוב אחר העמוד South Israel שמסקר את המצב בדרום ותיארה את התחושות שלה: "אנחנו נמצאים פה במרכז וכל כך מנותקים ולא מבינים בכלל מה עובר עליהם. זה מטורף לחשוב שזאת נסיעה של שעה מתל אביב, וזה פשוט אזור מלחמה. אני הייתי שם בצוק איתן וזה היה הזוי מבחינתי. אז תיכנסו לדף שלהם ובואו לפחות נתמוך ונזדהה איתם".

לאור המסר החיובי של הסרטון שהעלתה, אפשר להבין את גודל ההפתעה שלה, כשקיבלה לפתע הודעה תוקפנית מצד גולש: "יאללה יא'בת זונה, כמה צביעות יש לך על הפנים. תישארי, תישארי בתל אביב".

קסרי החליטה שלא להישאר אדישה, שיתפה את תגובתו הקשה של העוקב ואף ענתה לדבריו: "אני מבינה את הכעס שלך וגם את התסכול. לא אני בחרתי לך איפה לגור ובטח לא אני יורה עליך טילים! רק רציתי להעלות את המודעות עבורכם ולהראות תמיכה", כתבה. "עצוב לי בשבילך שאתה כל כך כועס ועוד יותר עצוב שאתה לא יודע לקבל אהבה. שולחת לך חיבוק. בסיטואציה אחרת הייתי גם מחנכת אותך, אבל זה לא הזמן".