בפוסט קורע לב שיתפה אתמול (ג') שיתפה כוכבת "המירוץ למיליון", קארין קליינברג, כי אחיה הבכור שהיה אמור להתחתן בשעות הערב נאלץ לחפש אולם אירועים חדש בעקבות המצב הבטחוני בדרום בארץ. 

זמן קצר לאחר שקארין ביקשה את עזרת הציבור במציאת אולם אירועים חדש, היא עדכנה ואמרה כי הזוג החליט לבטל את החתונה הגדולה שתוכננה. הבוקר (ד') שיתפה קארין את עשרות אלפי העוקבים שלה בתוצאות ובלילה שעברו.

View this post on Instagram

היום שאחרי... לא יודעת איך מתעוררים לבוקר בידיעה שאין יותר המירוץ למיליון על המסך להבין שהחוויה המטורפת הזאת הגיעה לסיומה ועכשיו צריך להגשים חלומות אחרים ✨ היום 24/9/19 יומולדת 24 גדלתי בשנה ואין ספק שכשמתחילה לה שנה חדשה מתחילה לה דרך חדשה איפור ושיער : @moshiko_torgeman שמלה : @ketysoferhaute_couture ysoferhaute_couture מטפחת : @keter_karin.k

A post shared by קארין קליינברג (@karin_kleinberg1) on

"אהובים, שאלתם בלי סוף מה קרה עם החתונה. כמובן שמגיע לכם הסבר! אז החתונה הגדולה שהייתה צריכה להתקיים באולם בנתיבות בוטלה בגלל המצב הביטחוני. יצאנו בהודעה שאנחנו מחפשים לזוג הצעיר אולם במרכז, אך בגלל שהמצב נמשך האורחים פחדו לצאת והזוג החליט שהאירוע שהם חלמו עליו אולי לא יקרה, אבל חופה תתקיים", סיפרה.

"אז במקום אלף מוזמנים באולם גדול קיבלנו מאה מוזמנים במקלט במושב בית הגדי. ניפגש בעז"ה במסיבה הגדולה ב-24/11 ואני מבטיחה להעלות תמונה שלי עם השמלה ההורסת שתפרתי במיוחד. בינתיים, מוזמנים לברך את החתן והכלה".

View this post on Instagram

אהובים שאלתם בלי סוף " אז מה קרה עם החתונה ?!?" וכמובן שמגיע לכם הסבר! אז החתונה הגדולה שהייתה צריכה להתקיים באולם בנתיבות בוטלה בגלל המצב הביטחוני. ‼ יצאנו בהודעה שאנחנו מחפשים לזוג הצעיר אולם במרכז אך בגלל שהמצב נמשך האורחים פחדו לצאת והזוג החליט שאירוע שהם חלמו אולי לא יקרה היום... אבל חופה תתקיים היום ! אז במקום 1000 מוזמנים באולם גדול קיבלנו 100 מוזמנים במקלט במושב בית הגדי. הדיגיי התותח @kobi_ben_haim התנדב ועשה שמח בטירוף והצלם המוכשר @snir_elharar התנדב ותיעד את כל האירוע המיוחד הזה ניפגש בעז"ה במסיבה הגדולה ב 24/11 ומבטיחה לעלות לכם תמונה שלי עם השמלה ההורסת שתפרתי במיוחד בנתיים מוזמנים לברך את החתן והכלה @dor__huri_teorya @orel_huri

A post shared by קארין קליינברג (@karin_kleinberg1) on