אחרי שהפכה את עמוד האינסטגרם שלה למקום בו אלפי זוגות מקבלים טיפים ממנה על זוגיות וחיי משפחה, אביבית בר זוהר לא פוסחת גם על מי שמוכרים יותר ומופיעים בימים אלה בתכנית "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12).

 בפוסט שעלה בחשבון האינסטגרם הרשמי של קשת, בחרה בר זוהר להביע את דעתה על שירי קופרברג ולירן לוי, אחד מהזוגות היותר מסקרנים שמעורר לא מעט דיון ברחבי הרשת ובשיחות הברזיה. 

הפעם זה מגיע בעקבות סרטון, ובו נראים השניים מתווכחים על כך שלירן חיסל חבילת עוגיות שלמה שאמו הכינה עבור שירי. "מסכן, כואב לי הלב עליו", כתבה בר זוהר, "היא רומסת אותו מכל כיוון אפשרי. היא מבטלת את הגבריות שלו. מדובר בסך הכל בעוגיות, שתכין חדשות. לעשות לו מצפון על אוכל - זה שיא ההשפלה", סיכמה בר זוהר.

View this post on Instagram

תודה רבה לכולם על ההצבעות התמיכה והאהבה❤ עכשיו הרגע האמיתי הגיע! אביבית שלנו בגמר! מעכשיו כולם מצביעים 10 קולות בכל יום מחדש מהשעה 21:00 לינק בביו ובסטורי⏫ #bigbrother #האחהגדול

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on

עם זאת, מי שצפה אמש (ב') בפרק ודאי הבחין כי ה"ויכוח" בין השניים היה נראה יותר כמו ספק טיזינג ספק טקס חיזור חמוד מצדה של שירי, כך שאנחנו לגמרי חושבים שהיא יודעת מה היא עושה - ומקווים שהסוף שלהם יהיה סוף טוב.

אביבית בר זוהר על שירי ולירן (צילום: צילום מסך)
התגובה של אביבית על שירי ולירן | צילום: צילום מסך