כמעט 7 שנים חלפו מאז שטום קשתי ואדל בספלוב נפרדו, ועל אף שדרכיהם של השניים התפצלו כבר מזמן - נראה שהם חוזרים לכותרות בכל הכוח.

בראיון שנערך השבוע ל"אנשים", בספלוב סיפרה לאפרת וכטל על הקשר שניהלה עם בן זוגה לשעבר לחיים ול"המירוץ למיליון", וסיפרה על ההתמודדות הקשה שלה עם הבגידות שחוותה מצדו. _OBJ

"טסנו לגמר חצי שנה אחרי שנפרדנו כבר וצריך לשחק אותה זוג, כי העונה עוד משודרת", סיפרה אדל, "אני ביקשתי להפריד אותנו בחדרים ולא הפרידו, הייתה לי מועקה נוראית. זה היה אחרי ארבע שנים שגיליתי עליו דברים, הייתי ילדה וזה, נשים, בגידות פה ושם, ואת ממש לא רוצה לראות אותו". 

כשנשאלה כיצד גילתה שהוא בוגד בה, ענתה: "אני ידעתי שהוא בוגד בי ונשארתי במצב הזה, אבל לומדים. ודי, זהו, משחררים. אהבה ראשונה, ילדות, הכל בסדר".

A post shared by אדל בספלוב (@adelbespalov) on

כעת מי שמגיב לאותו ראיון הוא לא אחר מקשתי, שבחר להתייחס לדבריה בעמוד האינסטגרם שלו. "לאחר שראיתי כל מה שאמרת, ואני צריך לקבל תגובות לא נעימות, ממש חבל לי שמתקופה ארוכה ויפה של זוגיות את זוכרת רק את הרע", כתב בצער כוכב הריאליטי לשעבר.

לאחר שראיתי כל מה שאמרת..ואני צריך לקבל תגובות לא נעימות... ממש חבל לי שמתקופה ארוכה ויפה של זוגיות את זוכרת רק את הרע. שכחת שהיית בת בית וההורים שלי קיבלו אותך בזרועות פתוחות. גדלת ועיצבת את כל האופי שלך על החינוך שקיבלת אצלי בבית עם המשפחה המדהימה שלי שקיבלה אותך ואהבה ועדיין אוהבת אותך. נכון שנינו היינו ילדים ועשינו טעויות.. אבל מאז לכל אחד מאיתנו יש חיים אחרים ומה שהיה היה. אני זוכר אותך רק לטוב

A post shared by Official Tom Kashty  טום קשתי (@tomkashty) on

"שכחת שהיית בת בית וההורים שלי קיבלו אותך בזרועות פתוחות. גדלת ועיצבת את כל האופי שלך על החינוך שקיבלת אצלי בבית עם המשפחה המדהימה שלי, שקיבלה אותך, ואהבה, ועדיין אוהבת אותך. נכון שנינו היינו ילדים ועשינו טעויות.. אבל מאז לכל אחד מאיתנו יש חיים אחרים ומה שהיה היה. אני זוכר אותך רק לטוב".

 

A post shared by Official Tom Kashty  טום קשתי (@tomkashty) on