מסתבר שאווירת החזרה לשגרה של אחרי החגים עשויה להביא איתה כל מיני סוגים של חזרות וחיזורים: רק לפני ימים ספורים סיפרנו לכם על האפשרות לקאמבק בין קסניה טרנטול וישראל אור, אחרי כחודשיים בנפרד שבמהלכם הספקנו לאבד תקווה - אבל כעת מסתמן שהם לא מתכוונים להפסיק למתוח ולהפתיע אותנו. אחרי שדיווחנו כי הם מבלים יחד בשבועות האחרונים, נראה שזה הספיק לשניים כדי לקחת את אהבתם מעבר לים ולטוס לבילוי חו"לי משותף.

כזכור, בתחילת אוגוסט נחשף כי אור וטרנטול נפרדו בתום שמונה חודשי זוגיות, שכללו גם מגורים משותפים והיכרות עם הבת הקטנה של אור, מישל, ומאז נראה שהשניים המשיכו, הלאה כששמותיהם אף נקשרו לאנשים שונים. אלא שלפני כמה ימים דיווחו מקורבים כי הקשר בין האקסים חודש בשבועות האחרונים, כשהם נפגשו לארוחה במסעדה תל-אביבית, בילו עם בתו של אור, יצאו עם חברים משותפים, ואף הגיעו יחד להופעה של "אוסקר אנד דה וולף".

View this post on Instagram

Ibiza is always a good idea! @rollink.suitcases �� @levis

A post shared by Ksenia Tarantul קסניה טרנטול (@kseniatarantul) on

היום נחתה בלשכתנו אינפורמציה חדשה שמאשרת את השמועות, כי מה אומר "קאמבק מרגש" יותר מחופשת בטן גב רומנטית? על פי הסובבים אותם, השניים החליטו לטוס יחד לחופשה אקזוטית באיביזה, כשבינתיים הם נמנעים מלתעד אותה ברשתות החברתיות. טוב, אפשר להבין - זה בכל זאת מאד חצוף לטוס עכשיו, בדיוק כשכולנו חזרנו לעבוד ולהתחיל לפנטז על סופגניות רחוקות.

 

View this post on Instagram

A post shared by ISRAEL OR ישראל אור (@israel.or) on