כמעט שנה שלמה חלפה מאז מלכת היופי בדימוס ויוצאת "הישרדות", רתם רבי, ובן זוגה עמרי נוסבאום החלו לצאת, והשניים החליטו לסמן את נקודת הציון החשובה בצעד משמעותי ומתבקש: מעבר דירה.

רבי (23) ונוסבאום (35) עזבו כל אחד את דירתו הנוכחית ועברו לגור יחד באזור המרכז, שיסמל התחלה חדשה של משהו יציב וארוך-ארוך. המיקום הנבחר הוא פרדס חנה, עיר הולדתו של האחרון, ועל אף שימשיכו לנהל את חייהם בתל אביב, בערב יוכלו להמשיך לנהל את הזוגית שלהם הרחק מאור הזרקורים, בפינה השקטה והמרוחקת שלהם.

עם זאת, השניים לא הסתפקו בבית החדש והחליטו גם להרחיב את המשפחה עם חבר חדש - פיקיניו, כלב מסוג פומרניאן אותו הציגה אתמול (א') רבי לעוקביה באינסטגרם, והסבירה כי בחרה בכלב בן ה-6 שסובל ממספר בעיות רפואיות.

"טוב, אז אחרי תקופה ארוכה שרציתי ולא הייתה לי את האופציה, עברתי לדירה חדשה והרגשתי שהיה חסר משהו. עשיתי טלפון לחבר ואמרתי לו שאני זקוקה לחבר קטן ואם כבר.. אז כלב עם סיפור ובעיות, שאני ארגיש שאני עושה משהו טוב. מפה לשם, תכירו את פיקיניו בן ה-6, כלב עם בעיות עור ולב שזקוק לים תשומת לב והמון אהבה. ברוך הבא, אהוב קטן שלנו". 

רבי אף תייגה את החבר שדאג לה לכלב - בחור עם עמוד אינסטגרם עסקי בו הוא מתגאה ב"גורי פומרניין ברמה גבוהה מאוד" ו"ניסיון של 14 שנה בתחום". עוד בעמוד שלו ניתן למצוא שלל פוסטים עם כלבי פומרניין בהם מצוין כי הם נמכרים "עכשיו במחיר חסר תקדים!", ומזכיר "לא לשכוח! קיימת אופציית תשלומים בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים". ורבי לא לבד - לאחרונה סיפר מאור בוזגלו כי כלב הפומרניין האחרון שהעניק לאשתו מירן כמתנה הושג מאותו בחור, וכי מדובר ב"כלב שמשפחה החליטה לוותר עליו כי הוא לא שומע טוב".

מי שעוד הבחינו בכך היו ככל הנראה עוקביה של רבי, שהחלה לקבל עשרות תגובות המבקרות אותה על כך שבחרה לקנות ולא לאמץ, וכי גם אם לא קנתה - היא מפרסמת את הבחור ו"נותנת יד למסחרה של כלבים", ושהסיבה שיש להם מומים היא ההרבעות שהם עוברים. בתגובה לכך, היא מיהרה להעלות סטורי נוסף, ובו הבהירה: "מי שלא הבין, הוא מאומץ. לא תומכת בקנייה". 

רבי?

"תמיד ראיתי חברות עם הכלב הזה ואמרתי לעצמי 'איך אפשר להוציא סכומים כאלה על כלב שעשו אותו בכוח?'. חיכיתי עד שאמצא כלב שמישהו לא ירצה לגדל מסיבות כאלה ואחרות, ולקחתי אותו חולה עם כל הבעיות. מקווה שהוא יתרגל אלינו ושיאהב אותנו בחזרה".

 

_OBJ