הסטוריז שפרסמה ליהיא גרינר בעת שקיבלה דו"ח משוטר תנועה ממשיכים לעורר סערה. לאחר שכינתה שוטר ואמרה: "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי", גרינר הספיקה להתנצל בכלי התקשורת השונים - אך המשטרה ממשיכה לפעול נגד הנושא.

גרינר, כך נודע, גילתה מפרסומים בתקשורת כי בכוונת משטרת ישראל לזמן אותה לחקירה בנושא. כמו כן, היא קיבלה מכתב תביעה מהשוטר שעצר אותה ובו הוא דורש פיצויים בסך רבע מיליון ש"ח מגרינר. "אני במצב לא טוב, המשטרה מנצלת אותי", אמרה גרינר בתגובה ל-mako סלבס בשבוע האחרון, רגעים ספורים לאחר שקראה על החקירה שנפתחה כנגדה.

כעת נודע כי גרינר, בעזרתו של עו"ד בן מעוז, מתכוונת להגיש תביעה נגד משטרת ישראל על פרסום הודעה כוזבת שנפתחה נגדה חקירה פלילית. על פי מקורבים, גרינר עד היום לא קיבלה שום זימון מכל סוג שהוא, אך פרסום הידיעה פגעה בשמה הטוב.

עו"ד בן מעוז, המייצג את גרינר, מסר בתגובה:

"משטרת ישראל יצאה בהודעה לכלי התקשורת לפיה נפתחה חקירה כנגד מרשתי בחשד לפלילים, אלא שהלכה למעשה מרשתי לא זומנה למשטרה והתוודעה על פתיחת החקירה רק מן הפרסומים בתקשורת. לא יעלה על הדעת כי משטרת ישראל 'תרוץ לספר לחבר'ה' מה בכוונתה לעשות, עוד בטרם החליטה בעצמה כיצד לפעול. לא ייתכן כי המשטרה תפרסם פרסומי שווא, חסרי בסיס אשר אין בהם אלא כוונה להכפיש ולהכתים את שמה של מרשתי. מדובר בהתנהלות פסולה ומנוגדת לדין ולפיכך מרשתי תשקול ותבחן את האפשרויות המשפטיות העומדות לה מול התנהלות זו של משטרת ישראל".

עו"ד בן מעוז​ (צילום: משה בנסון)
עו"ד בן מעוז המייצג את גרינר בפרשה | צילום: משה בנסון