נטע ברזילי החליטה לעשות אמש (ג') מצווה גדולה ולהגיע להופיע בהפתעה בחתונה של אפרת ואלירן, זוג שהיה אמור להינשא באשדוד, אך בעקבות המצב הבטחוני החתונה עברה לפורמט מצומצם יותר.

ברזילי שמעה על הסיפור של אפרת ואלירן והחליטה להפתיע אותם בחתונה ולקראת חצות הגיעה ועלתה להופיע בחינם. "האמת שזה היה בהפתעה גמורה", מספרת אפרת בתכנית הבוקר עם ניב רסקין. "הדי ג'יי הזמין אותנו אחרי המנה השנייה לעמוד ואז אמר לנו 'יש מישהי שראתה אתכם היום בטלוויזיה והחליטה לבוא להפתיע אתכם'. היינו בשוק, פשוט הסתכלנו אחד על השנייה, ורגע, מי, מי צריכה לבוא? ואז היא יצאה שם מאיפה שכל המלצרים אמורים לצאת עם האוכל".

נטע ברזילי מפתיעה זוג בחתונתם (צילום: נדב גזונדהייט)
מרגש. נטע מפתיעה את הזוג בחתונתם | צילום: נדב גזונדהייט

"רקדנו כולנו בטירוף", המשיכה אפרת. "היינו בהיי מטורף". במהלך השיחה עם אפרת בתכנית הבוקר, עלתה לשידור בשיחה טלפונית נטע ברזילי ושוחחה עם אפרת. "אתמול אני פשוט ראיתי אותך בטלוויזיה פשוט בוכה ולא יכולתי, התקשרתי למנהל שלי ואני אמרתי לו 'תקשיב, אני נוסעת לחתונה שלהם'. הוא אמר לי 'תקשיבי, אבל זה הדרום, אבל אין סיכוי שאני נוסע עד לבאר שבע'. הייתי צריכה לעבוד בזה ולשכנע", סיפרה ברזילי.

"עשיתי פעם ראשונה ביוטי לעצמי והתאפרתי, הסתרקתי, התלבשתי לבד כי אף אחד לא היה מוכן לבוא איתי ופשוט נסענו. זה פשוט גדול יותר מכל דבר אחר, הקריאה הזאת של בן אדם לעזרה גם כשהוא לא באמת מבקש, ראיתי כמה טוב הולך להיות שם ונורא רציתי להיות", הוסיפה ברזילי.

"אני לא חושבת על זה בכלל, לפעמים זה פשוט חזק ממך, זה פשוט היה חזק ממני. החלטתי שאני נוסעת וזהו, זה בכלל לא בשביל שום דבר. הסתכלתי על הפרצוף שלה ואמרתי אין סיכוי שאני נותנת לזה לעבור ככה", סיכמה.

_OBJ