פאקינג @sarakori

A post shared by Tom Yaar (@tomyaar) on

פחות מיומיים לאחר ששיתפה תמונה מפסטיבל מידברן ובה היא משוויצה (ובצדק) בפיגורה החדשה והחטובה שלה, תום יער ממשיכה לייצר כותרות והפעם חושפת משהו מסקרן לא פחות - את קעקוע החזה החדש שלה.

תום עשתה קעקוע משגע והזכירה לי שגם אני רוצה להשוויץ  וזו העבודה המדהימה שעשתה עליי יוטה המוכשרת והמרגשת עם יד האמן . אבי ואמי האהובים הנערצים והיפים שלי .מי אם לא לכם מגיע להיות חרוטים על גופי .מעריצה מספר אחת שלכם תודה יוטה נסיכת הדיו והמחט על יום כיף ומה שנקרא -חוויה בלתי נשכחת ;) מכינה לנו את המפגש הבא @yuta87 @tomyaar

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on

אך זה לא עצר כאן. השיתוף של כוכבת "ארץ נהדרת" הוביל גם את הזמרת מארינה מקסימיליאן לשתף בקעקוע החדש והמסקרן שהיא עשתה על זרועה, ולא סתם - הוא מלווה בסיפור יפה ומרגש במיוחד.

"תום עשתה קעקוע משגע והזכירה לי שגם אני רוצה להשוויץ", כתבה מקסימיליאן, "זו העבודה המדהימה שעשתה עליי יוטה המוכשרת והמרגשת...אבי ואמי האהובים הנערצים והיפים שלי. מי אם לא לכם מגיע להיות חרוטים על גופי".

כאמור, גם יער הפתיעה בתמונה החושפנית שהעלתה, ובה רואים את הקעקוע החדש ויפהפה שעשתה באזור החזה. פייר, אם לא היה לנו כזה פחד ממחטים - היינו מצטרפים לסיבוב הבא.

מספר דברים קרו אתמול ..... את כולם אני הולכת לפרוק איתכם הערב בשרונה מרקט ב21:00 עם כניסה חופשית ! וממש בקרוב כשאצליח לתפוס תמונה של היצור המתוק והדינמי שהכנסתי לחיינו אמש -אחלוק איתכם בגאווה את הפרט הנפלא והחשוב הזה  השיער בניצוחם של @max.malyar @mikibuganim

A post shared by Marina Maximilian (@marinamaximilian) on