אחרי שהתאהבו לעיני המצלמות, הגיע הזמן של ישראל אוגלבו ומגי טביבי לשרוד את המבחן הקשה מכל: החיים שאחרי הריאליטי. זוגות רבים שמכירים במהלך צילומי תכניות ריאליטי ממהרים להגיע למסקנה שבחיים האמיתיים, למרבה הצער, זה לא עובד.

האם זה הסיפור גם אצל מגי וישראל? ובכן, יש לא מעט שחושבים שכן. ישראל, כידוע, זכה במיליון שקלים ואף קטף קמפיין ראשון רגע אחרי שיצא מבית "האח הגדול", אך ברשתות החברתיות אין שום זכר ליחסים עם מגי. באירועים מתוקשרים השניים מגיעים יחד ומתראיינים יחד, אך רבים בטוחים שמדובר במצג שווא.

חדי העין מביניכם ודאי הבחינו גם בתופעה די מוזרה ושמו לב שישראל לא עושה לייקים למגי. נשמע שטותי? לא ולא, בכל זאת, למריה דומרק ולשאר דיירי הבית הוא לגמרי מפרגן בלייקים, אך כשמדובר במגי - זה פחות קורה. לאור כל העובדות הללו, רבים נוטים לחשוב שהם החליטו לפרק את החבילה ועלו בנושא לא מעט שמועות.

ישראל ומגי, אולי הגיע הזמן שתעשו קצת סדר?

"'אין הברכה שרויה, אלא על הסמוי מן העין'. תודה לכולכם על ההתעניינות. אחרי תקופה אינטנסיבית וגלויה לכל, אנחנו בוחרים להמשיך את הקשר שלנו הרחק מהמצלמות. אנו מאחלים לכל עם ישראל שנה טובה וגמר חתימה טובה. שלכם, מגי וישראל".

View this post on Instagram

:) שבוע טוב עם ישראל @shlomititzik

A post shared by Israel Ogalbo - ישראל אוגלבו (@israel_ogalbo) on