הקשר המיוחד בין אופירה אסייג ואייל גולן הציף את הכותרות בזמן האחרון, ואפילו הגיע לחיקוי בארץ נהדרת. "פרשת העוקב" התפוצצה כאשר הזמר בצעד נועז הסיר את כל מי שעקב אחריו באינסטגרם, מלבד ילדיו, חברתו ואנשים ממשרד ההפקות שלו. אופירה שנפגעה כי לא נמצאת במעגל המקורבים לאייל, החליטה שלא לשתוק.

"אני ואייל גולן לא בברוגז, אין שום טיפת שנאה", ניסתה אופירה לפתוח את השיחה בהרגעת הרוחות, "ניסו להציג את זה כאילו אני ואתה זה איראן וישראל. זה ממש לא ככה, שתיחנק אמן, אני אוהבת אותך". באותה נשימה היא הסבירה לו שלימד אותה שיעור חשוב: אחרי מה שאתה עשית לי, אני יותר לא אשכב על הגדר בשביל אף אחד, רק בשביל הילדים שלי ובעלי".

גולן, שעד עכשיו לא מבין את הכעס של אופירה כלפיו, ניסה להסביר שהוא עשה את הצעד הזה מחוסר רצון לעקוב אחרי חיים של אנשים אחרים, והוא ידע שזה עלול להפריע לה, ולכן הקדים והתקשר אליה ישר אחרי המעשה. "אני מחזיק ממך חברה שלי", הסביר הזמר, "תגידי לי לבוא אלייך הביתה לארוחת ערב, נסגור את זה בינינו, לא בטלוויזיה".

אופירה אסייג ואייל גולן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג)
אופירה ואייל גולן בימים יפים יותר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אופירה אסייג


אופירה שלא קיבלה את תגובתו, כעסה ואמרה: "אבל אתה לא מבין, זה לא על העוקב. אתה הגדרת את איתי לוי ונסרין כמשפחה, איתי לוי ונסרין זה אופירה? תתקדם! לא, זה שיא השיאים". הזמר אובד העצות ניסה להעביר את האש לכיוון ברקו.

גולן: "ברקו השיג את המטרה שלו, הוא רצה שאני ואת נהיה בריב".

ברקו: "זה ממש לא נכון, זה בדיוק ההפך. כשאתם חברים טובים יורד ממני העומס".

באופן מפתיע ברקו החליט להיות המבוגר האחראי וניסה לשנות את הדיון. הוא העלה את נושא הסכסוכים והתלונות מצד חבריו של גולן על כך שניתק איתם את הקשר. הזמר הכחיש את עניין הסכסוכים, אבל אופירה לא קנתה את זה: "אין לך סכסוכים? בטח כי אתה מנותק. סגרו אותך בחדר, מקווה שהמפתח יחזור אליי ללב".

גולן: "זה לא נכון, כואב לאנשים שטוב לי. הם רגילים לראות אותי לבד, אבל כשאתה בזוגיות אתה פחות פנוי ויש לי פחות זמן להקדיש לחברים. אני בקשר עם כולם, ולא התנתקתי מאף אחד. אנשים עושים אש".

אסייג: "הם אומרים שזאת הוראה של דניאל להתנתק מכל החברים".

גולן: "כן בטח, כשאני קם בבוקר יש לי על המקרר רשימה של הוראות ואני מבצע אותן. אני לא התנתקתי מאף אחד. נראה לך שהיא תיתן לי הוראה עם מי ללכת ועם מי לא?"

ברקו: "רזית".

אסייג: "ברור, הוא תחת כישוף".

גולן: "תגידי את רצינית?"

אסייג: "כל מי שמסביבך שונא את דניאל, המשפחה, החברים והמשרד שלך".

גולן: "דניאל היא בחורה מדהימה, חמה ושוחרת שלום. היא זאת שאומרת לי לגבייך שאני לא צריך את זה, וכשהלכתי היום היא אמרה לי לסגור את זה הכי יפה, 'לפני הכל היא חברה שלך'. זה שאנשים אוהבים לדבר עליה, שידברו. אני יודע עם מה אני חי בבית, היא עושה לי הכי טוב שיכול להיות. כל הקשקשנים מסביב יכולים להמשיך לקשקש".

רגע לפני הסיום, אייל גולן ניסה בפעם האחרונה להרגיע את הרוחות ואמר: "את לא בקבוצת המקורבים שלי באינסטגרם, את בקבוצת המקורבים שלי בלב". אופירה הקצת יותר מפויסת, איחלה לו את כל האושר וההצלחה, וגם הבטיחה שהיא תמיד תהיה שם כשיצטרך. למרות שהעקיצה הקטנה והאחרונה על בת זוגתו, השניים התחבקו כפי שברקו לחץ אותם לעשות, ונראה כי הריב הגיע לקיצו. האומנם?