האם אפשר ללכת לישון ערב אחד ולקום בתור אופירה אסייג? אנחנו לא בטוחים עם מי אפשר לעשות הסכם כזה, אז בינתיים נאלץ להסתפק בפטנזיה בה אנחנו הופכים לאחת הנשים הכי כיפיות בתעשיה.

מעבר לקריירה המצליחה שלה כשדרנית רדיו ומגישת טלוויזיה בתכנית עם ה-BFF, אייל ברקוביץ', אסייג גם מתפעלת כאמא המושלמת לשלושת ילדיה, מבלה כל ערב עם החברות ומתפנקת לא מעט בחו"ל.

כעת היא גם ממשיכה להגדיל את מעגל החברים הנוצץ שלה, ואנחנו במקום אייל גולן היינו דואגים כי נראה שאת משבצת הבסטי שלה (שאינו ברקו) עתיד לתפוס לא אחר מהשף הלוהט, טום אביב.

View this post on Instagram

Bff @polablick @ofiraasayag

A post shared by Tom Aviv טום אביב (@tom_aviv) on

השניים הכירו לפני מספר שבועות, כשהאחרון התארח בתכנית של אופירה וברקו (קשת 12), ומאז, כפי שאומרים - הכל היסטוריה. הכימיה בין אסייג לאביב נוצרה מיד, והידידות הובילה לאינספור בילויים משותפים.

בזמן שחלף מאז, אביב הספיק לבוא איתה להתקעקע אצל אליאב אוזן, והיא מבלה לא מעט במסעדה הפופולרית שלו, קוקו במבינו עם החברות. הבוקר (ג') הם אף הספיקו להוסיף לרזומה שלהם ביקור משותף אצל קוסמטיקאית הסלבס, פולה בליק, מה שבמדד ה-BFFיות מקבל אוטומטית ניקוד מלא.

אם בעקבות הפרידה הטרייה של אסייג מבן זוגה, גילי מנקין, אתם כבר מתחילים לפנטז על זוגיות עתידית - לא היינו ממהרים להמר על זה. מקורבים למגישה מספרים כי על אף התקופה הקשה שמערכת היחסים שלהם עוברת - כל החברים שלהם מנסים לעודד שלום בית, ומי יודע, אולי הם עוד יצליחו.

אופירה, יש דברים בגו?

"זה הכי מצחיק בארץ. אנחנו חברים טובים כמו אחים!".

ומה איתך, טום?

"חברים טובים, היא כמו אחותי".