ימים ספורים חלפו מאז חגגה עינב בובליל את טקס הברית ליוסף נחמן, בנה הראשון אחרי שלוש בנות מתוקות, וכעת - ברוח החג וכשיש לה קצת זמן ליהנות מחופשת הלידה - היא החליטה לפתוח את האפשרות לשאלות בפני עוקביה באינסטגרם.

כידוע, מדובר בפיצ'ר שבובליל מחבבת ואפילו מאוד, כשאחת לכמה זמן היא מחליטה לשתף את הגולשים בחייה הפרטיים ולענות על כל תהייה, שאלה ובקשה שיש להם. 

הפעם, רבים מהעוקבים בחרו לשאול אותה על הלידה שעברה, ההתמודדות עם העלייה במשקל, בחירת השם של התינוק ועוד. כך, למשל, כשנשאלה כמה עלתה במהלך ההיריון - חשפה כי עלתה "13 ק"ג טהורים".

View this post on Instagram

זה היום עשה השם נגילה ונשמחה בו תודה לקדוש ברוך הוא שזיכה אותנו להכניס את בננו בבריתו של אברהם אבינו ויקרא שמו בישראל - יוסף נחמן השם ישמרו ויחיהו תודה רבה ל @couture_flowers_more ו @vered_bokobza_w.m על עיצוב האולם וקיר הצילום המושלם אין עליכן בעולם @drorkontento תודה אהוב יקר שלי שדאגת לי לשמלה המושלמת בישבילי על העזרה האכפתיות שהשם ישפיע עלייך מאוצרו הטוב @dvir_tvik מסרק מס 1 בארץ אין עוד מילים פשוט תודה ! @yamit_malka1 על האיפור המושלם מ 9 בבוקר עד עכשיו לא זזזזזז תודה לאבא שבשמיים על כל דקה בעולמך כלום לא מובן מאליו !! #ישתבחשמךלעדבוראעולם❤️ #ישתבח_שמו_לעד

A post shared by עינב בובליל (@einavbooblil_benisti) on

יותר מכך - לדבריה, אחרי הלידה (שהתקיימה לפני כשבוע וחצי, כן?) היא כבר ירדה את רוב המשקל ונותרו לה רק עוד 4 ק"ג ליעד הנכסף, "וחייב ספורט ולהיצמד לתזונה נכונה ובריאה", כתבה בובליל.

עינב בובליל עונה לגולשים​ (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל, מתוך instagram)
זריזה. בובליל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל, מתוך instagram

כזכור, השניים העדיפו לשמור את מין היילוד בסוד עד הלידה עצמה, וכעת משתפת איך הגיבה בזמן אמת כשגילתה שמדובר בבן זכר ראשון אחרי שלוש לידות של בנות. "ברגע שהוציאו אותו ואמרו 'בן' - אני ואמא שלי התחלנו לבכות, הרגשתי צמרמורות בגוף, אושר עילאי שלא ניתן לתאר במילים בכלל", סיפרה בהתרגשות.

עינב בובליל עונה לגולשים​ (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל, מתוך instagram)
התפילות השתלמו | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל, מתוך instagram

במידה ותהיתם מה עמד מאחורי הבחירה בשם יוסף נחמן, והאם יש קשר לאבא יוסי בובליל - אתם לגמרי צדקתם. "אז ככה - שני האחים שלי ואני קראנו לילדים שלנו יוסף על שם אבא שלי, ונחמן על שם רבי נחמן שייגן וישמור עליו". כשנשאלה האם בן זוגה, אלי, לא התנגד לבחירה, ענתה - "למה שהוא יתבאס? הוא יודע שזאת מסורת אצלנו, והוא מבין ומכבד את אבא שלי. הוא כמו אבא שני בשבילו, ודרך אגב - את שלושת השמות של הבנות אלי בחר, אז הכל בהבנה, אהבה והדדיות".

עינב בובליל עונה לגולשים​ (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל, מתוך instagram)
פירגן בבחירת השם | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עינב בובליל, מתוך instagram