כשלושה חודשים עברו מאז שקותי סבג כרע ברך בפני מגי אזרזר. הצעד הזה הגיע אחרי שלוש שנות זוגיות שהשניים מצליחים לשמור לא רע הרחק מעין התקשורת, אך מאז ההצעה, הם בולטים קצת יותר.

בראיון לתכנית "אנשים" שישודר הערב (ב') בשעה 22:50 בקשת 12, סיפרה אזרזר לרתם איזק על ההצעה המפתיעה. ""קותי הוא אדם נורא פרטי, לא תיארתי לעצמי שהוא יציע לי נישואים בנוכחות אנשים, ואז פשוט הוא שלף. הוא ממש התרגש - ואני ישר פרצתי בבכי".

שלף טבעת: מגי אזרזר וקותי סבג התארסו (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת)
ריגש אותה. קותי סבג ומגי אזרזר בהצעת הנישואים | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, שידורי קשת

זה היה מה שדמיינת?

"זה הפתיע אותי".

את מתרגשת גם עכשיו (דומעת).

"נכון. זה היה מרגש".

מדברים על השלב הבא?

"מדברים מאוד. אנחנו מאוד רוצים להביא ילדים לעולם, מה מטרתנו? אין באמת דד ליין. אם אני אכנס להריון, אני אכנס להריון ואם אני לא אכנס להריון - אני לא אכנס להריון. כשאני אכנס להריון, אני אכנס להריון".

"נפגשנו במקרה אצל שי שטרן, ראיתי אותו, הוא התחיל לדבר ואמרתי לעצמי 'מיי גאד, באיזה קטע אנחנו לא ביחד?'", סיפרה מגי על המפגש עם קותי. "זה היה נראה לי מוזר שיש בעולם אדם כזה שהוא לא שייך אליי, היה נראה לי הזוי".

"אחרי שנה בערך הלכתי לכותל ושמתי פתק שכתבתי  'תתן לי מה שמגיע לי. לב'", המשיכה מגי. "בחזור, ביציאה מירושלים, אני נוסעת עם חבר ברכב והוא אומר לי 'תגידי, זה לא קותי סבג?'. 11 וחצי בלילה ולא מעניין אותי כלום, שלחתי הודעות ל-17 אנשים וכתבתי 'דחוף תשיגו לי את המספר של קותי!'. התקשרתי ומאז אנחנו ביחד".

"אנשים, מקומות ודברים" בכיכובה של מגי אזרזר (צילום: איציק בירן, יחצ)
מחכים לשלב הבא! | צילום: איציק בירן, יחצ