כוכבות רבות בתעשיית הבידור הישראלי מתהדרות כיום גם בתואר "פאשניסטה", בזכות חושי סטייל מפותחים,או לפחות חושים מפותחים של סטייליסטית שאת כישוריה שכרו מבעוד מועד.

שלוש כאלו הן אנה ארונוב, לירון ויצמן ויעל בר זוהר - שועלות אופנה שמופיעות לא מעט על מסך הטלוויזיה שלנו ומתחזקות עמודי אינסטגרם מהודקים, בהם הן מפגינות כל הזמן לוקים מוצלחים, עליהם עמלו מיטב אנשי המקצוע. 

My Gorgeous @aronovanna  @michelle.edri @amor_tlv @ysl @fashionil.tv • • • • • #fasion #fashionista #fashionblogger #vscostyle #vscochic #bestoftheday #vscofashion #instastyle #instafashion #stylegram #fashionlover #fashiongram #fashiondaily #fashionpost #fashionblog #fashionaddict

A post shared by shiran mania (@shiranmania) on

כך שגם עבורן זה ודאי לא נעים לגלות שלא רק כוכבת אחת גנבה לך את הלוק - אלא שתיים. אבל היי, יש לכך גם יתרונות: עכשיו אנחנו יכולים להשוות ולנסות לקבוע מי מביניהן לבשה את זה טוב יותר.

@bigbrotherisrael @reshettv @sivanhimy @alexgidron @tehillagottlieb @adirjacob @amor_tlv @emanueltlv @hsternofficial ✨⚡️✨

A post shared by Liron Weizman (@lironweizman) on

התקרית האופנתית קרתה לשלושתן - כשוויצמן לבשה את האאוטפיט המדובר מבית איב סאן לורן לאחת מתכניות "האח הגדול", אנה ארונוב לבשה אותו לצילומי תכניתה החדשה בערוץ האופנה הישראלי החדש ובר זוהר לבשה אותו להשקת הסרט "ג'סטה 2". אך מי יצאה מהתחרות כמנצחת הגדולה? ניתן לכם להחליט.

About last night... @amor_tlv

A post shared by Yael Bar Zohar Zu-Aretz (@yaelbarzohar) on