מאז הדרמה המשפחתית בין דודו אהרון לציפורה אהרון לא היה לנו כזה סיפור. אדל בספלוב סיפרה לאחרונה בראיון "לאנשים" על מערכת היחסים המורכבת עם אמה והציגה טענות קשות כלפיה. 

 "גדלתי במשפחה לא חמה", אמרה אז בספלוב. "האישה החמה שהייתה בחיי הייתה סבתא שלי, שניסתה למתן את כל הקור שהיה. מבחינתי לא הייתה אמא בשום צורה, היא מחוקה לכל החיים.

אמה של בספלוב, בתגובה, התראיינה לתכנית גם היא ואמרה: "אני לא גידלתי אותה - זה בולשיט. היא אמרה שהיא לא הייתה בצבא כי אמא שלה הייתה חולת אנקולוגיה, והיא מטפלת בה - ולא היה דבר כזה, טפו טפו, בלי עין הרע".


יממה אחרי שפורסמו דבריה של האם הגיעה בספלוב לאירוע מתוקשר אליו התחייבה מבעוד מועד כשחברת האופנה "רנואר" השיקה מחדש חנות בקניון "עופר הגדול" בפתח תקווה ומשכה לא מעט תשומת לב. היא פתחה ואמרה לצלם מיד: "אל תשאל על אמא שלי אני לא אענה לך".

אדל בספלוב (צילום: צ'ינו פפראצי)
כועסת. בספלוב | צילום: צ'ינו פפראצי

את הרבה בכותרות לאחרונה. מה יש לך להגיד על זה שאמא שלך הגיבה?

"זה עניין נורא רגיש. עוברים עליי כמה ימים לא הכי פשוטים, אישה בת 50 יוצאת נגד הבת שלה, זה נראה לי קצת עצוב. אתה יודע, אנחנו יודעים את האמת, שומרים אותה לעצמנו. אני לא אתחיל לפתוח את סיפור העבר שלי אני אפתח מול כל מדינת ישראל. אני לא חושבת שגם אנשים צריכים לדעת מי זו האישה הזו. היא קיבלה במה של כמה דקות ואני מאחלת לה רק הצלחה בחיים".

ציפית שזה יקרה? שהיא תגיב?

"אני לא מכירה אותה כל כך כדי לדעת אם לצפות או לא לצפות ממנה, אני לא כל כך נותנת לה מקום בחיי. אנחנו לא בקשר כל כך הרבה זמן שזה לא מעניין אותי מה היא אומרת".

דיברתם מאז?

"ממש לא, אנחנו לא נדבר ולא יהיה שום קשר לאישה הזאת".

למה יצאת עליה בראיון?

"אני חושבת שנורא כואב לה מה שהיא עשתה. ויש אנשים שמתחילים להאמין למה שהם מספרים, אבל עדיף לשתוק במצבים האלה. כל דבר קורה לטובה, אני מאחלת לה את כל הטוב שיש לעולם להציע. יש בנאדם אחד שיפתור לנו את כל הדבר הזה, וזה אלוהים. זה לא מזיז לי אפילו טיפה".

אדל בספלוב (צילום: צ'ינו פפראצי)
"אני לא אתחיל לפתוח את העבר שלי מול כל המדינה" | צילום: צ'ינו פפראצי

אדל בספלוב (צילום: צ'ינו פפראצי)
לא שכחה לפזר חיוכים, וזה מה שחשוב | צילום: צ'ינו פפראצי

אדל בספלוב (צילום: צ'ינו פפראצי)
הפרזנטורים. גפן ברקאי וניבר מדר | צילום: צ'ינו פפראצי

_OBJ